دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ دل ایکس پی اس ال Dell Xps L502

فلت تصویر دل l502x در صورتی که ضربه ای از سمت لولا، به لپ تاپ وارد شود احتمال اینکه فلت تصویر لپ تاپ دل l502x خراب شود زیاد است. در صورت خرابی فلت لپ تاپ امکان تعویض این قطعه وجود دارد. در این صورت به دلیل حساسیت بالای فلت ها، باید از کشیدن و تا کردن آنها خودداری کرد. برای تهیه فلت دل l502x قیمت ..
1,155,400 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت دل L502

فلت تصویر لپ تاپ DELL XPS L502 قطعه‌ای است که بدون آن انتقال تصاویر و سایر اطلاعات از مادر برد به صفحه نمایش غیرممکن میباشد.فلت ها به دو دسته ال ای دی و ال سی دی تقسیم میشوند. در LCD لپ تاپ های قدیمی از کابل 40 پین برای انتقال دیتا (LVDS) استفاده شده و در LED لپ تاپ های جدید از کابل 30 پین (EDP) برای انتقال دیتا و تصویر استفاده میگردد. یکی از بارزترین مشخصه های کابل فلت تصویر لپتاپ، پارت نامبر کابل فلت آن است.پارت فلت هنگام تعویض حتما باید یکی باشد.مگر در مواردی خاص مانند دل L502  که دارای دو پارت نامبر مجزا بوده که میتوانید جایگزین هم استفاده نمایید و مشکلی برای دستگاه ایجاد نمیکند. شما میتوانید قیمت خرید فلت دل L502 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

اگر خطوط ثابت باشد حتما خرابی از ال ای دی می باشد ولی در صورت جابجا شدن خطوط به احتمال زیاد خرابی از فلت تصویر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات