دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion Dv7-6000

HDD Hard Drive Cable Laptop HP DV6-6000 DV7-6000_6017B0309001_SS1112 AMDخرید و قیمت تبدیل هارد لپ تاپ اچ پی Pavilion DV6-6000مادربرد لپ تاپ مهم‌ترین قطعه در دستگاه است که وظیفه سازماندهی قطعات دیگر را دارد. بر روی مادربرد سوکت هایی وجود دارد که از طریق آن با سایر قطعات لپ تاپ مثل هارد د..
1,427,900 ریال
خرید و قیمت فلت تصویر اچ پی DV6-6000امروزه لپتاپ ها در سطح گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. شاید شما به عنوان کاربر لپتاپ هیچگاه درون لپتاپ را ندیده باشید. درون لپ تاپ اجزای فراوانی وجود دارد. یکی از این قطعات فلت تصویر Pavilion DV6-6000 است. فلت تصویر از مادربرد به نمایشگر متصل می شود و دا..
882,900 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر اچ پی پاویلیون dv7-6000

فلت تصویر لپ تاپ جهت انتقال اطلاعات و انتقال تصاویر از مادر برد به صفحه نمایش ELD و LCD در لپ تاپ قسمت قاب A و B بکار رفته است محل نصب فلت تصویر لپ تاپ در قاب جلو ال سی دی و پشت ال سی دی داخل لولا و یا کنار لولا میباشد.از حساس ترین فلت ها فلت تصویر است چرا که محل نصب آن در معرض صدمه میباشد.یکی ازرایج ترین خرابی های فلت توسط لولا می باشد در این مدل برای دستگاه های با گرافیک و بدون گرافیک متغیراست و باید پارت چک شود ولی فلت دستگاه گرافیک دار به هر دو مدل می توان نصب نمود اما بدون گرافیک بر روی گرافیک دار به دلیل کوتاه بودن فلت قابل نصب نمی باشد.

خرید و قیمت فلت تصویر لپ تاپ HP Pavilion dv7-6000

زمانی که صفحه تصویر واضحی را نمایش نداد شما بعد از بررسی صفحه نمایش باید فلت را مورد بررسی نمایدو تعداد پین و مدل دستگاه فلت مورد نظر را انتخاب نمایید در این مدل دو مدل فلت در تعداد پین های 40 و 30 می باشد و حتما پارت را چک نمایید.

 

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات