دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEE

کابل فلت سونی VPCEEتوجه: لپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال سی دی دار است.فلت لپ تاپ سونی VPCEE ، همچون سایر کابل های فلت بکاررفته در انواع لپ تاپ ، از کنار و یا از داخل لولای لپ تاپ رد می‌شود. وظیفه این کابل ..
2,234,500 ریال
Flat Laptop Sony VPCEE_DD0NE7LC100-LEDلپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال ای دی دار است.این فلت مختص لپ تاپ Sony VPCEE میباشد...
2,441,600 ریال
کابل فلت سونی VPCEEتوجه: لپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال ای دی دار است.تصویر لپ تاپ سونی VPCEE در دستگاه وظیقه انتقال تصویر دارد به دلیل اینکه لولا لپ تاپ به صورت مکرر خم می شود امکان آسیب به فلت وجود دارد. شکسته شدن..
2,234,500 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کابل فلت سونی VPCEE

اگر کابل فلت اتصالی داشته باشد ممکن است با جابه‌جا کردن لپ تاپ ببینیم که نمایشگر دوباره تصاویر را به درستی نشان می‌دهد. اما گول این عملکرد را نخورید چون دوباره یک جابه‌جایی دیگر شما را به دردسر می‌اندازد. گاهی هم پیش می‌آید که صفحه نمایش همه چیز را درست و سرجایش نشان می‌دهد فقط خیلی تاریک است ، یا رنگ‌ها تغییر کرده‌اند ، گاهی هم صفحه نمایش چشمک می‌زند یا خطوط راه راه افقی یا عمودی روی صفحه ظاهر می‌شود ، خیلی‌ها اینجور مواقع به کارت گرافیک لپ تاپ شک می‌کنند. در صورتی که مشکل از کابل فلت است.

خرید و قیمت فلت تصویر نوت بوک سونی VPCEE

یکی از علائم خرابی کابل فلت آن است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند. در تمامی این موارد توصیه می‌شود جهت اطمینان از خرابی کابل فلت به یکی از مراکز مجاز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که در تمامی این موارد، اگر یک مانیتور خارجی به لپ تاپ وصل شود ، مانیتور همه چیز را خوب نشان خواهد داد.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

بله. به همراه فلت وبکم میباشد. هنگام تعویض فلت حتما به وبکم ریز و یا درشت توجه نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات