دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEE

Flat Laptop Sony VPCEE_DD0NE7LC000-LCD لپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال سی دی دار است. این فلت مختص لپ تاپ  Sony VPCEE میباشد.  ..
1,798,500 ریال
Flat Laptop Sony VPCEE_DD0NE7LC100-LED لپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال ای دی دار است. این فلت مختص لپ تاپ  Sony VPCEE میباشد...
1,515,100 ریال
Flat Laptop Sony VPCEE LED لپ تاپ Sony VPCEE دارای دو مدل صفحه نمایش LCD و LED می باشد که این فلت مخصوص لپ تاپ های دارای صفحه نمایش ال ای دی دار است. این فلت مختص لپ تاپ Sony VPCEE میباشد.  ..
1,798,500 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فلت تصویر سونی VPCEE

اگر فلت تصویر Sony VPCEE معیوب شود تنها را آن تعویض فلت است.برای تعویض بهتر است که لپ تاپ را به مرکز تخصصی و معتبر ببریم.سعی کنید خودتان این کار را انجام ندهید چون ممکن است حین تعویض فلت زمانی که قاب را باز میکنند به دلیل نا آشنایی با تعویض قاب و پیچ های آن آسیب ببیند.

قیمت خرید فلت تصویر سونی VPCEE

فلت تصویر لپ تاپ Sony VPCEE از قطعات حساس لپ تاپ می باشد اگر روی صفحه نمایش لپ تاپ خود خط های افقی و عمودی و یا تصویر غیر عادی مشاهده شد باید عیب یابی شود ممکن است فلت تصویر آسیب دیده باشد.در این موارد باید هم فلت چک شود هم مانیتور لپ تاپ فقط نباید به این اکتفا کرد که حتما فلت آسیب دیده باشد چون ممکن است ال ای دی دستگاه آسیب دیده باشد و شما می توانید قیمت خرید فلت تصویر لپ تاپ VPCEE را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات