دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ سونی وی پی سی Sony VPCEH

کابل فلت سونی VPCEHیکی از قطعات مهم دستگاه VPCEH فلت می باشد. این قطعه بسیار مهم می باشد زیرا وظیفه تصویر دادن به صفحه نمایش و ذخیره اطلاعات را دارد. هر گونه خسارت به فلت دستگاه سونی VPCEH باعث خراب شدن قطعات دیگر هم می شود. زیرا برای تعویض فلت نیاز است که اول لولا باز شود و هنگام باز کردن عدم م..
2,016,500 ریال
کابل فلت سونی VPCEHقطعه ای حساس درون سیستم است. فلت از مادربرد به صفحه نمایش متصل می شود و اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش منتقل می نماید. از مهمترین نشانه های خرابی کابل فلت ، تصویر نداشتن مانیتور است. قطع شدن و پارگی کابل دلیل اصلی این مسئله می باشد. البته که تصویر نداشتن صفحه نمایش ممکن ا..
2,071,000 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

کابل فلت سونی VPCEH

فلت تصویر یکی از آسیب پذیرترین قطعات لپ تاپ می باشد به این دلیل که مسیر حرکت آن از بین لولا لپ تاپ می باشد باز و بست دستگاه و شکستن لولا موجب پارگی فلت می شود و در این صورت مادربرد یا صفحه نمایش دچار مشکل می شوند. خرابی و از کارافتادگی فلت لپ تاپ یکی از اشکالات نه چندان شایع مشاهده شده در لپ تاپ های امروزی است که غالباً در اثر وارد شدن ضربه به دستگاه ایجاد می‌شود. در صورت خرابی کابل فلت ، نمایش تصویر در مانیتور با اشکال مواجه شده و انتقال تصاویر و داده‌ها از مادربرد به صفحه نمایش دستگاه منتفی می‌گردد.

خرید و قیمت فلت تصویر نوت بوک سونی VPCEH

یکی از مشکلاتی که ممکن است در صورت خرابی فلت در عملکرد لپ تاپ ایجاد شود ، تصویر نداشتن دستگاه است. در این حالت به احتمال اتصال فلت از مادربرد یا صفحه نمایش قطع شده و یا این قطعه به صورت کامل دچار پارگی شده است. در صورتی که مشکل روی داده و عدم نمایش تصویر از سوی صفحه نمایش به دلیل خرابی فلت صورت گرفته باشد ، احتمال رفع مشکل پس از تعمیر آن کاهش می یابد.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات