دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ توشیبا ستلایت Toshiba Satellite A665

فلت تصویر توشیبا a660 با وب یکی از اجزای بکاررفته در لپ تاپ Toshiba a660 کابل فلت است که وظیفه انتقال تصاویر و داده‌ها از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD لپ تاپ را برعهده دارد. در صورت خرابی این قطعه، کار انتقال تصاویر و داده ها از مادربرد به صفحه نمایش لپ تاپ با اختلال مواجه شده و یا به ط..
752,100 ریال
فلت تصویر توشیبا a660 فلت تصویر لپ تاپ Toshiba a660 کابل قابل انعطافی است که برای ایجاد ارتباط بین دو قطعه سخت افزاری لپ تاپ کاربرد دارد.این قطعه ارتباط مستقیم با مانیتور دستگاه دارد و ایجاد هر گونه اشکال مانند پارگی و یا تاشدگی تاثیر مستقیم روی تصویر صفحه نمایش گذاشته و باعث اختلال در تصویر..
643,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر توشیبا a665 

فلت تصویرلپ تاپ Toshiba satellite a665 قطعه ای است که از کنار هم قرار گرفتن چند رشته سیم تشکیل شده است و شکل ظاهری آن تخت و نازک است. به بیان دیگر فلت لپ تاپ، کابلی است که وظیفه آن انتقال تصویر از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD می باشد. هر فلت می تواند 30 پین و یا 40 پین باشد هر پارت فلت مختص به مدل خودش می باشد در مورد خاص می شود فلت با پارت متفاوت استفاده در این مدل دو مدل فلت وجود داردتاچ و غیر تاچ که تاچ ها 40 پین می باشد و غیر تاچ 30 پین حتما در صورت تعویض باید پارت فلت چک شود. شما می توانید فلت تصویر توشیبا a655 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات