دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ توشیبا ستلایت Toshiba Satellite L50

فلت تصویر توشیبا c55-d  یکی دیگر ازعلائم خرابی کابل فلت تصویر لپ تاپ توشیبا c55-d این است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند.این قطعه بسیار ظریف و حساس بوده و با توجه به عملکرد مهم کابل فلت خرابی آن می‌ توان..
1,057,300 ریال
فلت تصویر توشیبا l50-c در لپ تاپ توشیبا l50-c  فلت از کنار یا داخل لولا عبور کرده و نمایشگر و مادربرد را به هم متصل می کند.به دلیل قرار گرفتن در چنین محلی کابل فلت لپ تاپ بیش از دیگر قطعات در معرض آسیب و ضربه قرار می گیرد.ضربه یا شکستن لولاها به کابل آسیب زده و در برخی از مواقع ممکن است این ..
1,351,600 ریال
فلت تصویر توشیبا l50bl55d در هر دستگاه قطعه ای به نام فلت تصویر toshiba l50 وجود دارد. این قطعه که اصطلاحا به آن فلت led هم گفته می شود برای نمایش دادن تصویر روی صفحه نمایش لازم و ضروری است و اگر کوچکترین آسیبی ببیند تصویر شما با مشکل مواجه میشود .در صورت بروز مشکل در صفحه نمایش باید اقدام به تعو..
937,400 ریال
فلت تصویر توشیبا l50d  فلت تصویر toshiba l50d به مجموعه ای از رشته سیم ها گفته میشود که با برقراری ارتباط میان مادربرد و صفحه نمایش امکان نمایش تصاویر را فراهم میکنند. گاهی ممکن است بر اثر عواملی از جمله ضربه و کشیدگی این فلت تصویرها آسیب ببینند. هرگونه خدشه و آسیب به فلت تصویرها باعث خرابی ..
806,600 ریال
فلت تصویر توشیبا l55 برخی اوقات پیش آمده که تصاویر صفحه نمایش خراب میشوند. فلت تصویر toshiba l55 یکی از قطعاتی است که خرابی آن ممکن است منجر به خرابی تصاویر نمایشگر شوند. دلیلش هم آن است که این قطعه رابط میان مادربرد و نمایشگر بوده و قطعی در اتصالات آن این ارتباط را مختل میسازد. در این حالت تصویر..
926,500 ریال
فلت تصویر لپ تاپ توشیبا S50_S50-B_S55T-B5_S55-B_S55-C_L50-B_DD0BLQLC010 30Pin
نا موجود
فلت تصویر توشیبا L50-B منظور از کابل فلت لپ تاپ TOSHIBA L50-B کابلی است که وظیفه انتقال تصویر و داده ها را از مادر برد لپ تاپ به LED را بر عهده دارد. با خرابی این قطعه ، تصویر صفحه نمایش با مشکل مواجه شده و اختلالی در آن ایجاد می‌شود. برای تعویض کابل قلت آن را از سیم نکشید و با پلاستیک ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات