دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ توشیبا ستلایت Toshiba Satellite L500

فلت تصویر توشیبا l500-lcd کابل فلت تصویر لپ تاپ toshiba l500 از داخل لولای لپ تاپ عبور کرده و از مهم ترین اتصالات این دستگاه به شمار می رود به طور کلی کابل فلت مادربرد و صفحه نمایش را به همدیگر متصل کرده است و وظیفه آن برقراری ارتباط میان دو بخش اصلی لپ تاپ است این کابل به دلیل محل قرار گیری بسیا..
697,600 ریال
فلت تصویر توشیبا l500-led فلت تصویر toshiba l500 قطعه ای است بسیار مهم که وظیفه انتقال تصویر به صفحه نمایش را بر عهده دارد این کابل به دلیل ظریف بودن کابل و رشته ای بودن بسیارحساس بوده و در صورت خرابی و آسیب هایی مانند پارگی و تا شدگی تاثیر مستقیم روی صفحه نمایش گذاشته و باعث اختلال در تصویر..
697,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فلت تصویر توشیبا L500

فلت تصویر لپ تاپ Toshiba satellite l500 جهت انتقال اطلاعات و انتقال تصاویر از مادر برد به صفحه نمایش ELD و LCD در لپ تاپ قسمت قاب A و B بکار رفته است محل نصب فلت تصویر لپ تاپ در قاب جلو ال سی دی و پشت ال سی دی داخل لولا و یا کنار لولا میباشد.از حساس ترین فلت ها فلت تصویر است چرا که محل نصب آن در معرض صدمه میباشد. یکی ازرایج ترین خرابی های فلت توسط لولا می باشد در این مدل برای دستگاه های با گرافیک و بدون گرافیک متغیراست و باید پارت چک شود ولی فلت دستگاه گرافیک دار به هر دو مدل می توان نصب نمود اما بدون گرافیک بر روی گرافیک دار به دلیل کوتاه بودن فلت قابل نصب نمی باشد. شما می توانید قیمت خرید فلت توشیبا l500 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات