دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فلت لپ تاپ توشیبا ستلایت Toshiba Satellite L500

کابل فلت توشیبا L500کابل فلت Toshiba Satellite L500 از رشته سیم‌هایی تشکیل شده که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. این کابل‌ها با ساختار خاصی که دارند ، بسیار منعطف ، نرم و سبک هستند. خرابی فلت لپ تاپ توشیبا با علائم مختلفی همراه است. مهم ترین وظیفه کابل فلت ، انتقال تصویر و داده از..
795,700 ریال
فلت تصویر لپ تاپ توشیبا Satellite L500-L505_DC02000S800 LCD
نا موجود
کابل فلت توشیبا L500فلت تصویر Toshiba Satellite L500 قطعه ای حساس درون سیستم می باشد. این فلت از مادربرد به صفحه نمایش متصل می شود و اطلاعات را از مادربرد به صفحه نمایش منتقل می نماید. یکی از نکات مهم برای تعویض فلت تصویر لپ تاپ توجه داشته باشید در هنگام جدا سازی و اتصال دوباره به فلت به نمایشگر..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

کابل فلت لپ تاپ توشیبا ستلایت L500

فلت تصویر قطعه ای از لپتاپ است که از مادربرد به صفحه نمایش متصل میگردد. فلت تصویر از طریق لولاهای لپتاپ عبور میکند. اگر کاربر لپتاپی چه هنگام استفاده از لپتاپ و چه در مواقعی که از آن استفاده نمیکند لپتاپ را در شرایط مناسبی قرار دهد ، لپتاپ کمتر دچار آسیب میگردد. اما به هر حال و در طولانی مدت ممکن است لپتاپ نیز دچار آسیب هایی شود. یکی از قطعات حساس لپتاپ که ممکن است آسیب ببیند فلت تصویر است. در صورتی که فلت تصویر خراب شود تصاویر صفحه نمایش با مشکل مواجه شده و آنها نیز خراب میشوند. البته همه میدانیم که در صورتی خرابی صفحه نمایش الزاما دلیلش خرابی فلت تصویر نیست و این مسئله باید بررسی گردد. قرار گرفتن فلت در قسمت لولا می تواند باعث پارگی و کشیدگی شود و شل شدن و زیاد از حد سفت بودن پیچ ها نیز بی تاثیر نمی باشد و باید سرویس پیچ ها را جدی گرفت.

قیمت و خرید فلت Toshiba Satellite L500

زمانی که صفحه تصویر واضحی در صفحه نمایش مشاهده نشد شما باید فلت را مورد بررسی قرار دهید شما می توانید از طریق پارت نامبر این کار را انجام دهید و در صورتی که پارت نامبر فلت مخدوش و یا معیوب شده باشد از تعداد پین و مدل مشابه چک نمایید این مدل با مدل های دیگر نیز مشابه می باشد.

سوالات متداول

یکی از اصلی ترین دلیل های پرش مربوط به فلت می باشد و در صورت سالم بودن فلت باید مادربرد را چک کرد.

در اکثر مواقع این مشکل بدلیل خرابی فلت می باشد که تصویر یا نور صفحه قطع میشود.

بله ، ولی فقط زمانی این کارانجام شود که فلت نو موجود نباشد زیرا تعمیر فلت کار بسیار وقت گیری می باشد.

به دلیل طراحی ضعیف و یا خرابی قاب باعث قرار گرفتن فلت بین لولا و قاب و همچنین باعث له شدن فلت می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات