دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد لپ تاپ ایسوس Asus X550LD

هارد ایسوس X550LD

هارد دیسک ها یا هارد درایوها یکی از اجزای اساسی سیستم های لپ تاپ محسوب می شوند. اطلاعات مربوط به راه اندازی نوت بوک ، برنامه ها و داده ها بر روی هارد دیسک قرار می گیرد. هارد SSD تمامی پردازش های کوچک و بزرگ یک لپ تاپ را تحت شعاع قرار می دهد و باعث می شود سرعت انجام برنامه ها و نیز سرعت خاموش روشن شدن لپ تاپ به شدت افزایش یابد. 

قیمت و خرید هارد ایسوس X550LD

هاردهای HDD دارای برندهای متفاوتی از جمله  وسترن ، باراکودا ، پی ان وای ، کروشیال ، ادلینک و توشیبا  …دارند ، همچنین هارد برای مدل ASUS N61JA ، SSD و 2.5 HDD اینچی با رابط ساتا می باشد. انتخاب هارد مناسب تاثیر بسیار مهمی روی عملکرد لپ تاپ شما را دارد.

گارانتی هارد ایسوس X550LD

هاردهای مجموعه افق دارای گارانتی می باشند. همچنین علاوه بر گارانتی معتبر 3 و 6 و 12 و 18 و 24 ماهه یک هفته مهلت تست نیز ارائه می دهد. 

نحوه تعویض هارد لپ تاپ ایسوس X550L

برای تعویض هارد لپتاپ ایسوس X550L ابتدا از خاموش بودن لپتاپ اطمینان حاصل نمایید. در گام بعدی طبق تصویر زیر دو قفل باطری را به سمت مخالف تغییر جهت دهید و باطری را جدا نمایید. در قدم بعدی 2 عدد پیچ درب کف را باز نمایید.

در قدم بعدی 3 عدد پیچ مربوط به هارد را باز نموده و هارد را به سمت بیرون بکشید و هارد را خارج نمایید.

در قدم بعدی 4 عدد پیچ براکت را باز نموده و هارد را جدا نمایید.


 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات