دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AU

15-AU هارد اچ پی

کلمه HDD مخفف عبارت Hard Disk Drive به معنای (دیسک درایو سخت) است ، می‌توان گفت دیسک سخت بزرگترین حافظه جانبی موجود درنوت بوک است. تقریبا همه داده‌ها از جمله سیستم عامل روی حافظه جانبیِ دیسک سخت قرار می‌گیرند. دیسک سخت یک وظیفه دارد و آن حفظ دائمی داده‌ها است. هارد دیسک، یکی از قطعات اصلی و معمولا بزرگترین حافظه جانبی موجود در لپتاپ می باشد  و هر داده دیجیتالی که برای ذخیره کردن به هارد دیسک فرستاده می شود و تا وقتی که بر روی سکتور حذف نشود، در همان جا باقی خواهد ماند.

15-AU خرید هارد اچ پی پاویلیون

برای مدل hp pavilion 450-G1 , SSD و 2.5 HDD اینچی  با رابط ساتا است .هاردهایی ک توسط شرکت های سازنده روی لپ تاپ ها نصب میشوند عموما برای کارهای روزانه مناسب  می باشد ، اگر نوت بوک شما هنگام اجرا کردن برنامه ها سرعت خوبی ندارد و کاهش می یابد میتوانید با ارتقا دادن هارد و یا نصب SSD که دارای ظرفیت های مختتلفی می باشد این مشکل را برطرف نمایید. شما میتوانید قیمت خرید هارد اچ پی 15-AU را در این صفحه مشاهده نمایید.

15-AU گارانتی هارد پاویلیون

کلیه هاردهای ارائه شده توسط شرکت افق دارای گارانتی معتبر 3 و 6 و 12 و 18و 24 ماهه میباشد.  
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات