دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

هارد لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 6560B

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

هارد اچ پی 6560B              

هارد دیسک ، قطعه ای که تمامی اطلاعات مورد نیاز شما روی آن ثبت می شود و اطلاعات همیشه در حافظه آن باقی می ماند. هارد دیسک ها همچنین برای پشتیبان گیری حجم زیادی از اطلاعات به کار می رود ، وقتی داده ها را ذخیره می کنید یا برنامه ها را روی رایانه خود نصب می نمایید ، اطلاعات معمولاً روی هارد شما نوشته ، ضبط و ذخیره می گردد. از آنجا که داده ها به صورت مغناطیسی ذخیره می شوند ،  پس از خاموش شدن ، اطلاعات ضبط شده روی هارد دیسک دست نخورده باقی می ماند.

خرید هارد اچ پی 6560B 

برای ذخیره سازی اطلاعات از ابزارهای مختلفی می توان استفاده کرد. هارد اس اس دی اینترنال که دیسک حالت جامد نیز گفته می شود یکی از بهترین ابزارها برای ذخیره سازی داده ها محسوب می شود. بدون تردید با گذشت زمان ، کاربران نیاز به ارتقای حافظه لپ تاپ خود خواهند داشت. به روز رسانی مداوم حافظه های ssd و هارد دیسک های نسل قدیمی موجب می شود که کاربران برای خرید حافظه ، انتخاب‌های متعددی پیش رو داشته باشند. برای مدل hp Probook 6560B ، SSD و 2.5 HDD اینچی  با رابط ساتا می باشد. شما می توانید قیمت خرید هارد HP Probook 6560B را در این صفحه مشاهده نمایید.

گارانتی هارد اچ پی پروبوک 6560B           

تمامی هاردهای ارائه شده توسط شرکت افق علاوه بر گارانتی معتبر 3 و 6 و 12 و 18و 24 ماهه دارای مهلت تست 7 روزه نیزمیباشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات