دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 3750

کیبورد ایسر4810 به طور معمول ، چهار دلیل وجود دارد که موجب عدم فعالیت درست صفحه کلید نوت بوک ایسر4810 می شود. •    خاک و گرد و غبار : پاک کردن صفحه کلید لپ تاپ می تواند تاثیرگذار باشد •    اتصال بد فلت : در برخی موارد، می توان لپ تاپ را باز کرده و ..
1,787,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر3750

صفحه کلید در واقع پل ارتباطی شما با لپ تاپ و عملکردتان است. چنانچه با کلیدهای تابعی، ترکیبی و … صفحه کیبورد خود آشنا نباشید ، در رفع مشکلات سیستمی خود دچار مشکل خواهید شد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که زمانی که متنی را تایپ می نمایید ، به جای حروف درج شده بر روی کلیدها ، کارکترهای دیگری را نمایش دهد یا در بدترین حالت کیبورد لپ تاپ به طور کامل از کار بیفتد. بدون صفحه کلید ایسر 3750 ، نوت بوک شما غیر قابل استفاده شده و حتی یک تایپ ساده هم نمی‌توان انجام داد. این مشکل بزرگی برای نوت بوک محسوب می شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 3750 را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد 3750 

•    ابتدا نوت بوک را خاموش و باطری را خارج نمایید.
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله ابزار مناسب خارهارا به عقب ببرید و کیبرد را به آرامی از لپ تاپ خارج نمایید سپس فلت کیبرد جدید را صاف و بدون خمیدگی نصب و به صورت نیمه باز نگه دارید.
•    آداپتور را وصل و کیبورد را تست نمایید در صورت سالم بودن کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر 3750

مراقب باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا باعث آسیب به سیم های ظریف داخل فلت می شود احتیاط نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا این کار باعث اتصالی می شود

سوالات متداول

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

بله ، کیبرد نوت بوک ایسر اسپایر 3750 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات