دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 3810

کیبورد ایسر4810 به طور معمول ، چهار دلیل وجود دارد که موجب عدم فعالیت درست صفحه کلید نوت بوک ایسر4810 می شود. •    خاک و گرد و غبار : پاک کردن صفحه کلید لپ تاپ می تواند تاثیرگذار باشد •    اتصال بد فلت : در برخی موارد، می توان لپ تاپ را باز کرده و ..
1,787,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 3810

وارد شدن ضربه و تحمیل فشار زیاد به نوت بوک ایسر اسپایر 3810 میتواند خرابی ، شکستگی و عدم کارکرد کیبرد را در پی داشته باشد. ضربه خوردن لپ تاپ بسته به شدت ضربه وارد شده شکستگی و ترک خوردگی اجزای مختلف لپ تاپ را در پی دارد. معمولا در این حالت ، قطعاتی که در دسترس قرار داشته و با محیط بیرون تماس دارند بیشتر مورد خرابی قرار می گیرند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 3810 را در این صفحه مشاهده نمایید. 

آموزش روش تعویض کیبرد ایسر 3810

•    ابتدا نوت بوک را خاموش و باطری را خارج نمایید
•    خار های بالای کیبرد را وسیله ابزار مناسب به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس فلت نگهدارنده کیبرد را آزاد نمایید
•    فلت کیبرد جدید صاف و بدون خمیدگی نصب و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس آداپتور را وصل و کیبرد را به صورت کامل تست نمایید 
•    نوت بوک را خاموش سپس کیبرد را در جای خود قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر 3810

هنگام تعویض کیبرد ، فلت آن را صاف و بدون تا نصب نمایید زیرا باعث می شود دکمه ها عمل نکنند. سینی فلزی زیر کیبرد نباید با مادربرد اصلا تماس داشته باشد زیرا باعث بروز اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات