دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4732

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 4732

هرچقدر به پیشرفته بودن وعملکرد عالی قطعات لپ‌تاپ اهمیت دهیم ، می‌دانیم که کیبورد ایسر 4732 نیز از آن دسته موارد ضروری و مهم در لپ‌تاپ‌ است. انعطاف یعنی با فشردن هر دکمه، مقداری از محدوده اطراف آن نیز به سمت پایین می‌ رود.  صفحه کلیدهایی که در برابر فشردن دکمه‌ها مقاومت بیشتری نشان می ‌دهند ، نسبت به مواردی که مقاومت کمتری نسبت به فشار دارند بهتر و کاربردی‌تر هستند. شاید این موضوع برای شما عجیب به نظر بیاید ولی کیبوردهایی که با کوچک‌ترین فشار به سمت پایین متمایل می‌شوند ، ممکن است تمرکز شما را حین کار پایین بیاورد. پایین آمدن تمرکز شما حین کار با چنین کیبوردهایی به این خاطر است که حس فشرده شدن کامل دکمه به شما منتقل نمی‌ شود. ممکن است شما دکمه‌ای را فشار دهید و به خاطر حرکت کم احساس نمایید که حرف مورد نظر تایپ نشده است. در چنین شرایطی ممکن است دکمه رو چند بار فشار دهید و چیزی که تایپ می‌کنید در نهایت اشتباه است. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 4732 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسراسپایر 4732 

هنگام جایگزینی کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد نباید با مادربرد برخورد داشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

سوالات متداول

بله ، کیبرد ایسر اسپایر 4732 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر ، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات