دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4750

کیبورد ایسر4810 به طور معمول ، چهار دلیل وجود دارد که موجب عدم فعالیت درست صفحه کلید نوت بوک ایسر4810 می شود. •    خاک و گرد و غبار : پاک کردن صفحه کلید لپ تاپ می تواند تاثیرگذار باشد •    اتصال بد فلت : در برخی موارد، می توان لپ تاپ را باز کرده و ..
1,787,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 4750      

کیبورد ایسر اسپایر 4750  به دلیل دسترسی آسان کاربران و تماس مستقیم با محیط اطراف بسیار آسیب پذیر می باشد. یکی از مواردی که می تواند خرابی شدید و گسترده کلیدهای کیبرد و در صورت تشدید از کار افتادگی آن را باعث شود ، آب خوردگی این قطعه است. همان طور که می دانید تمامی قطعات الکترونیکی در برابر مایعات بسیار آسیب پذیر و حساس هستند. کیبورد نیز از این موضوع مستثنی نبوده و در برابر آب خوردگی بسیار آسیب پذیر می باشد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 4750 را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبورد ایسر 4750     

•    ابتدا نوت بوک را خاموش و باطری را خارج نمایید
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله ابزار مناسب خارها را به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس فلت نگهدارنده کیبرد را ازاد نمایید
•    فلت کیبرد جدید صاف و بدون خمیدگی نصب و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس آداپتور را وصل و کیبرد را به صورت کامل تست نمایید 
•    نوت بوک را خاموش سپس کیبرد را در جای خود قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر 4750   

هنگام تعویض کیبرد جدید ، فلت آن را صاف و بدون خمیدگی نصب نمایید زیرا باعث می شود دکمه ها به خوبی عمل نکنند. سینی فلزی زیر کیبرد نباید با مادربرد تماس داشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

این مدل کیبورد قابل استفاده با مدلهای 3810-4810-4741 نیز می باشد .

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات