دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5739

کیبورد ایسر 5738 کلیدهای کیبوردهای لپ تاپی با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند. همین موضوع باعث شده است تا کیبوردهای لپ تاپی ، ابعاد کوچکتری نسبت به کیبوردهای معمولی داشته باشند. کیبورد یا همان صفحه کلید ، از مهم ترین قطعات سخت افزاری و راه های ارتباطی لپ تاپ ایسر اسپایر 5738 به شمار می رود. از..
1,678,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 5739

صفحه کلید یا کیبرد ایسر 5739 سخت افزاری  است که از آن برای ورود داده ها به لپ تاپ استفاده می شود. در کیبورد هر کلید یا دکمه دارای نمادی خاص است که بر روی آن ثبت شده است و عملکردی متناسب با نماد ثبت شده بر آن دارد. بعضی از عملکردها و یا نمادها به فشردن همزمان چند دکمه با هم نیاز دارد.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسر5739   

ابتدا نوت بوک را خاموش و باطری را خارج نمایید
بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله ابزار مناسب خارهارا به عقب ببرید و کیبرد را به آرامی از لپ تاپ خارج نمایید سپس فلت کیبرد جدید را صاف و بدون خمیدگی نصب و به صورت نیمه باز نگه دارید
آداپتور را وصل و کیبورد را تست نمایید در صورت سالم بودن کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر5739 

هنگام تعویض کیبرد جدید مراقب باشید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات