دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5742

کیبورد ایسر 5738 کلیدهای کیبوردهای لپ تاپی با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند. همین موضوع باعث شده است تا کیبوردهای لپ تاپی ، ابعاد کوچکتری نسبت به کیبوردهای معمولی داشته باشند. کیبورد یا همان صفحه کلید ، از مهم ترین قطعات سخت افزاری و راه های ارتباطی لپ تاپ ایسر اسپایر 5738 به شمار می رود. از..
1,678,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 5742

صفحه کلید ایسر اسپایر 5742 به دلیل دسترسی آسان کاربر و ارتباط مستقیم با محیط بیرون بسیار آسیب پذیر می باشد و ممکن است در اثرعوامل مختلف خارجی دچار خرابی و از کار افتادگی شود. البته از کار افتادگی کیبرد و نقص عملکرد آن تنها به مشکلات سخت افزاری مربوط نبوده و ممکن است در اثر اختلالات مختلف نرم افزاری نیز چنین مشکلی رخ دهد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 5742 را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسر 5742

•    ابتدا نوت بوک را خاموش و آداپتور را جدا نمایید
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله ابزار مناسب خارها را به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس فلت نگهدارنده کیبرد را ازاد نمایید
•    فلت کیبرد جدید صاف و بدون خمیدگی نصب و کیبرد را به صورت نیمه باز بگذارید سپس آداپتور را وصل و کیبرد را به صورت کامل تست نمایید 
•    بعد از تست کامل کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید 

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر 5742

توجه داشته باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت خم نشود زیرا باعث می شود سیم های ظریف داخل فلت آسیب ببیند و دکمه ها به خوبی عمل نکنند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

سوالات متداول

بله ، کیبرد لپتاپ ایسر اسپایر 5742 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات