دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire D257

کیبرد لپ تاپ ایسر Aspire One 532 مشکی
نا موجود
Keyboard Laptop Acer Aspire One 532_Black روش تعویض کیبرد 532 * برای نصب کی برد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کیبرد ایسر D257

همان گونه که می دانید کیبورد یا همان صفحه کلیدD257 ، رایج ترین دستگاه ورودی لپ تاپ است. این بخش از دستگاه متشکل از کلیدهای متعددی است که کاربر با فشار دادن هر یک از آنها می تواند پیغام یا دستور مورد نظر خود را به لپ تاپ ارسال نماید. اگر تمام کلیدهای کیبورد لپ تاپ از کار بیفتند یا رطوبت، مدارهای داخلی را از کار بیندازد، امکان تعمیر کیبورد لپ تاپ وجود ندارد در این صورت باید اقدام به تعویض کیبرد نمایید. در مواردی که کلید یا پایه نگهدارنده کلید کنده یا شکسته باشد ، می توان کیبورد را تعمیر نمود. ولی بیشتر خرابی های ناشی از ریختن مایعات در کیبورد ، قابل تعمیر نبوده و یا مقرون به صرفه نمی باشد و کیبورد باید تعویض شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر D257 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر D257

هنگام تعویض کیبرد جدید توجه داشته باشید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

سوالات متداول

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

بله ، کیبرد نوت بوک ایسر اسپایر D257 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات