دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E1-510

کیبورد ایسر E1-570 اگر کیبورد لپ تاپ نبود ، هرگز نمی‌توانستیم با نوت بوک ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات و دستورات را وارد لپ تاپ نماییم. ما با فشردن دکمه های کیبورد لپ تاپ  ایسر اسپایر E1-570 می ‌توانیم پیچیده‌ترین الگوریتم‌ها را پیاده‌سازی نماییم ، سوالات روزمره‌..
1,842,100 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کیبورد ایسر E1-510

خیس شدن دکمه های کیبورد لپ تاپ ایسر E1-510 ، میتواند یکی از علت های کار نکردن کیبورد لپ تاپ باشد ، در صورتی که با دستان خیس با دستگاه کار نمایید این احتمال وجود دارد که مقداری از ذرات آب به داخل و زیر دکمه ها نفوذ نماید و باعث ایجاد اتصالی شود که در نتیجه اینکار کیبورد لپ تاپ از کار خواهد افتاد.اگر احتمال این اتفاق را در نظر می گیرید بهتر است برای رفع مشکل کار نکردن کیبورد لپ تاپ، به صورت موقتی و ترجیحاً بیشتر از چند ساعت دستگاه را خاموش و در مجاورت هوای تازه قرار دهید، اینکار باعث می شود آب و رطوبت نفوذ کرده به کیبورد، خشک شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر E1-510 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر E1-510 

مراقب باشید هنگام تعویض فلت کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا باعث آسیب به فلت می شود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

نحوه تعویض کیبرد لپتاپ ایسر E1-510

برای تعویض کیبرد لپ تاپ ایسر E1-510 ابتدا از خاموش بودن لپ تاپ اطمینان حاصل نمایید و در قدم بعدی طبق تصویر زیر ، تمام پیچ های قاب کف را باز نمایید.

در قدم بعدی قاب C را به آرامی به صورت نیمه باز قرار دهید و سوکت فلت های کیبرد ، تاچ پد وبرد سوییچ را آزاد نموده و سپس قاب C را به طور کامل باز نمایید.

در قدم نهایی سوکت فلت برد سوییچ و 7 عدد پیچ روی براکت کیبرد را باز نموده و در قدم بعدی براکت کیبرد را به صورت کشویی به سمت بالا بکشید و کیبرد را جدا نمایید.


 


 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات