دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E5-572

کیبورد ایسر E1-570 اگر کیبورد لپ تاپ نبود ، هرگز نمی‌توانستیم با نوت بوک ارتباط برقرار کنیم و اطلاعات و دستورات را وارد لپ تاپ نماییم. ما با فشردن دکمه های کیبورد لپ تاپ  ایسر اسپایر E1-570 می ‌توانیم پیچیده‌ترین الگوریتم‌ها را پیاده‌سازی نماییم ، سوالات روزمره‌..
1,842,100 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کیبورد ایسر E5-572

گیر کردن چند دکمه کیبورد ، کارنکردن یا شکستن بعضی از دکمه های آن از رایج ترین مشکلات کاربران لپ تاپ ایسر E5-572 است حتی گاهی در زیر دکمه ها آشغال جمع شده و دکمه های کیبورد لپتاپ کار نمی کند ، جهت حل این مشکل باید صفحه کلید را باز کرده و آن را تمیز نمایید. خرابی LED های کیبورد لپ تاپ  شاید زیاد مهم نباشد و همیشه بهتر است زمانی که آسیب ها جدی شد کیبرد لپ تاپ خود را باز نمایید ، باز کردن لپ تاپ توسط افراد ناوارد باعث آسیب دیدن ، شکستن یا حتی تعویض قطعات اصلی سیستم با قطعات تقلبی و نامرغوب در لپتاپ می شود به همین دلیل بهتر است تا حد ممکن از باز کردن لپ تاپ بپرهیزید.گاهی شل شدن سوکت کیبورد که به آن فلت نیز می گویند در مادربرد ، باعث کارنکردن کیبورد لپتاپ می شود برای حل این مشکل که کمتر از سایر موارد رخ می دهد باید کیبورد لپ تاپ باز شود تا سوکت به طور صحیح جا زده شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر E5-572 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکته : توجه داشته باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود. 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات