دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E5-573

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کیبورد ایسر E5-573 

در زیر هر دکمه از صفحه کلید ایسر اسپایر E5-573 یک فنر یا شی پلاستیکی قرار دارد که مانند فنر عمل می نماید و درصورت فشرده شدن کلید ، آن را به حالت اولیه باز می‌ گرداند اما این تنها کار فنرها یا پلاستیک‌ها نیست. در زیر دکمه‌ها سه لایه‌ی پلاستیکی مجزا وجود دارد که دو تا از آن‌ها مدارهای کیبورد شما هستند و می ‌توانند فشرده شدن هر یک از دکمه‌ها را تشخیص دهند. لایه‌ی سوم در بین دو لایه‌ی الکتریکی قرار می ‌گیرد و نقش عایق را ایفا می نماید. معمولا این مدارهای به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با پایین آمدن دکمه کامل می‌ شوند و برق در آن‌ها جریان پیدا می‌کند. هنگامی که شما یکی از کلیدهای کیبورد خود را می ‌فشارید ، با تکمیل نقشه‌ی مدار و به حرکت در آوردن جریان خفیف برق در آن‌ها، سیگنال‌های مرتبط به آن دکمه‌ی خاص را به لپ تاپ منتقل می نمایید. کیبوردها در عین سادگی دارای پیچیدگی جالبی هستند. درواقع اگر از نزدیک به ساختار آن‌ها نگاه کنیم متوجه می‌شویم که صفحه کلیدها به خودی خود نوعی کامپیوتراند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر E5-573 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبورد ایسر اسپایر E5-573

توجه داشته باشید هنگام تعویض فلت کیبرد جدید ، فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

سوالات متداول

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات