دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسر اکستنسا Acer Extensa 4220

کیبورد ایسر 4230 گاهی اتصال نامناسب کابل صفحه کلید ایسر 4230 به مادربرد باعث می شود کیبورد لپ تاپ دل هنگ نماید و کارایی خود را از دست بدهد. در این شرایط قطعا اتصالات مادربرد و کابل اکسیده شده اند یا ارتباط به هر شکلی قطعی دارد.  گاهی مدار کنترل کننده ی صفحه کلید متصل به مادر برد معیوب شده و ..
2,332,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد ایسر 4220

گیر کردن خرده‌های مواد غذایی در زیر دکمه‌های کیبورد ایسر4220 هم از دیگر دلایل کار نکردن دکمه‌ها بوده و برای جلوگیری از این امر، بهتر است در حین کار با آن ، چیزی نخورید که برایتان دردسرساز شود. قطع شدن اتصالات کیبورد در بیشتر موارد به دلیل ریختن مایعات و یا ضربه وارد شدن به کیبورد است .گاهی اتصال نامناسب کابل صفحه کلید به مادر برد باعث می شود کیبورد لپ تاپ دل هنگ نماید و کارایی خود را از دست بدهد. در این شرایط قطعا اتصالات مادربرد و کابل به هر شکلی قطعی دارد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسر 4220 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات تعویض کیبرد ایسر اسپایر 4220

هنگام تعویض کیبرد جدید مراقب باشید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا این کار باعث اتصالی می شود.

سوالات متداول

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات