دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus A43S

Keyboard Laptop Asus K42-K43-X42-X4 روش تعویض کیبرد K42-K43-X42-X4 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C..
1,787,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K42-K43 White روش تعویض کیبرد K42-K43 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنی..
2,114,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K43S Black روش تعویض کیبرد K43S * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. ..
1,896,600 ریال
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس A43S

کیبورد یکی از اصلی‌ترین قطعات نوت بوک است که برای ورود داده‌ها و دستورات به نوت بوک مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدون کیبورد انجام عملیات مورد نیاز و وارد کردن اطلاعات به لپتاپ بسیار سخت می ‌شود. کیبوردها امروزه انواع مختلفی دارند و برای کاربری‌های متنوعی مورد استفاده قرار می ‌گیرند. صفحه کلید یکی از وسایل ورودی اصلی نوت بوک است که شبیه ماشین تحریر می باشد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس A43S را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسوس A43S

•   ابتدا باطری یا آداپتور را جدا نمایید
•   بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله یک ابزار مناسب خارها را به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز نگه دارید
•   ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و کیبرد را به صورت کشویی خارج نمایید
•   کیبرد جدید را نصب و آداپتور را برای تست وصل نمایید سپس کیبرد را به صورت نیمه باز تست و بعد از تست نوت بوک را خاموش نمایید
•   و در آخر کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس A43S

توجه داشته باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب می بیند و باعث می شود کیبرد به درستی عمل نکند. احتیاط نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

سوالات متداول

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود.

بله ، کیبرد لپ تاپ ایسوس A43S دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات