دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus A53S

Keyboard Laptop Asus N53 Black کالای فوق کیبرد لپ تاپ ایسوس N53 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع کیبورد لپ تاپ N53 به کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus N53SV مراجعه نمایید...
2,005,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K52-K53-N61-UX50 Black کیبرد لپ تاپ Asus K52-K53-N61 دارای دو مدل فلت کیبرد می باشند که فقط لحاظ ظاهری با هم متفاوتند ولی از نظر عملکرد و کارایی باهم تفاوتی ندارند. روش تعویض کیبرد K52-K53-N61 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنی..
1,678,600 ریال
Keyboard Laptop Asus White K52 روش تعویض کیبرد K52 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. * ..
2,114,600 ریال
کیبرد لپ تاپ ایسوس K53 مشکی-با بک لایت-با فریم
نا موجود
Keyboard Laptop Asus K53 With Back Light روش تعویض کیبرد K53 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا ک..
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس A53S

مهم ترین و رایج ترین وسیله ورودی نوت بوک صفحه کلید است و از آن برای ورود داده ها و دستورالعمل ها به لپ تاپ استفاده می شود. صفحه کلید دارای کلیدهای متعددی است که بروی هر یک از آنها علائم و ارقام خاصی تعبیه شده است که با فشار هر کلید ، علامت مخصوص آن وارد لپ تاپ می شود. صفحه کلیدها از نظر ظاهر انواع مختلفی دارند ولی عملکرد همه آنها یکسان است. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس A53S را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسوس A53S    

•   ابتدا باطری یا آداپتور را جدا نمایید
•   بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله یک ابزار مناسب خارها را به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز نگه دارید
•   ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و کیبرد را به صورت کشویی خارج نمایید
•   کیبرد جدید را نصب و آداپتور را برای تست وصل نمایید سپس کیبرد را به صورت نیمه باز تست و بعد از تست نوت بوک را خاموش نمایید
•   و در آخر کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس A53S 

توجه داشته باشید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب می بیند و باعث می شود کیبرد به درستی عمل نکند. احتیاط نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

سوالات متداول

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات