دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus A541U

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس A541U

صفحه کلید متداول ترین وسیله ورود اطلاعات به لپ تاپ است عملکرد صفحه کلید مشابه یک کامپیوتر است. کیبرد جزء جدایی ناپذیر نوت بوک است. صفحه کلید شامل مجموعه ای از سوییچ ها است که به یک ریز پزدازنده متصل میگردند.

خرید کیبرد ایسوس A541U 

کیبرد ایسوس A541U بدون فریم می باشد و زیر قاب C نوت بوک نصب می شود. این کیبرد به رنگ مشکی است و با 7 روز مهلت تست کالا به فروش می رسد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس A541U را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگهداری کیبرد ایسوس A541U

طبیعی ترین واکنش ما به خیس شدن یک کیبورد ممکن است برداشتن دستمال کاغذی یا پارچه ای و خشک کردن رطوبت باشد. شاید باعث تعجب شود که این کار صحیح نیست ، چون راه ورود گرد و خاک و غبار را به کیبورد شما باز می نماید.

نکات تعویض کیبرد ایسوس A541U 

دقت فرمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

سوالات متداول

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات