دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus Eee PC 1001

Keyboard Laptop Asus Eee PC 1004-1005 Flat Small White روش تعویض کیبرد 1001-1005   * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.   این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب  C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سم..
2,005,600 ریال
Keyboard Laptop ASUS Eee PC 1004-1005 Flat Big روش تعویض کیبرد 1001-1005 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از..
2,365,300 ریال
Keyboard Laptop ASUS Eee PC 1004-1005 Flat Small روش تعویض کیبرد 1001-1005 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را ..
2,114,600 ریال
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس EEE PC 1001 

صفحه کلید به مادربرد وصل شده و دستورات ما را که با فشردن انگشت بر دکمه‌ها به آن داده‌ایم به صورت دیتا به سیستم اصلی رسانده و خروجی بر صفحه آن ظاهر می ‌شود. هر چه نوت بوک پیشرفته ‌تر باشد کیبورد آن نیز طراحی بهتری دارد. کيبورد از مجموعه اي از کليد ها تشکيل شده ، که در زير اين کليد ها پلاستيک هايی به نام رابر وجود دارد ، که باعث ضربه پذير شدن کليد هاي کيبورد مي شود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس EEE PC 1001 را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد EEE PC 1001 

•    ابتدا لپ تاپ را خاموش و باطری یا آداپتور را خارج نمایید
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله یک جسم نوک تیز خارهارا به عقب بکشید و کیبرد را به صورت نیمه باز قرار دهید
•    ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و فلت کیبرد جدید را نصب نمایید سپس آداپتور را وصل و کیبرد جدید را تست نمایید
•    بعد از تست نوت بوک را خاموش و کیبرد را به ارامی روی دستگاه قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس EEE PC 1001

احتیاط نمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب می بیند و دقت نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود. 
 

سوالات متداول

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

درحالتی که دکمه کیبرد لق شده باشد و یا جدا شده باشد و کیبرد از لحاظ فیزیکی ایراد داشته باشد شما می توانید دکمه جدید را جایگزین آن نمایید.

بله ، کیبرد نوت بوک ایسوس EEE PC 1001 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات