دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus K52JR

Keyboard Laptop Asus K52-K53-N61-UX50 Black کیبرد لپ تاپ Asus K52-K53-N61 دارای دو مدل فلت کیبرد می باشند که فقط لحاظ ظاهری با هم متفاوتند ولی از نظر عملکرد و کارایی باهم تفاوتی ندارند. روش تعویض کیبرد K52-K53-N61 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنی..
1,678,600 ریال
Keyboard Laptop Asus White K52 روش تعویض کیبرد K52 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. * ..
2,114,600 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کیبورد ایسوس K52JR 

عموما لپ تاپ های 15.6 اینچی و بزرگ تر، مانند کیبرد ایسوس K52J به دلیل بهره مندی از فضای بزرگ تر ، از کیبورد مخصوص اعداد نیز بهره مندند . اگر عضوی از جامعه حسابداران هستید ، قطعا به سودمندی این کیبورد برای شما بسیار مفید است ، زیرا کار ورود اطلاعات عددی به اسناد اکسل را به شدت سرعت می بخشد. اندازه دکمه های کیبورد مخصوص اعداد ، بسته به فضای موجود متفاوت است ، اما به طور کلی ، اندازه این دکمه ها یا با اندازه دکمه های حروف یکسان خواهد بود یا سایزی برابر با دو سوم یا سه چهارم دکمه های اصلی خواهند داشت .شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس K52JR را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسوس K52JR 

•    ابتدا لپ تاپ را خاموش و آداپتور را جدا نمایید
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله ابزار مناسب آن هارا به عقب ببرید و سپس کیبورد را به صورت نیمه باز بگذارید
•    ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و کیبرد را خارج نمایید فلت کیبرد جدید را صاف و بدون خمیدگی نصب و کیبرد را در حالت نیمه باز قرار دهید
•    آداپتور را وصل و کیبرد را تست نمایید بعد از تست نوت بوک را خاموش و کیبرد را روی لپ تاپ قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس K52JR

هنگام تعویض کیبرد جدید احتیاط نمایید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی میشود.
 

سوالات متداول

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

خیر ، زیرا امکان دارد درحین نصب و جدا کردن از نوت بوک ، فلت کیبرد دچار آسیب گردد و حتما باید قبل از نصب ، کیبرد را تست نمایید و سپس آن را نصب نمایید.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات