دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus N43JQ

Keyboard Laptop Asus K42-K43-X42-X4 روش تعویض کیبرد K42-K43-X42-X4 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C..
1,787,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K42-K43 White روش تعویض کیبرد K42-K43 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنی..
2,114,600 ریال
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

کیبرد ایسوس N43JQ

کیبرد لپ تاپ جزو اصلی ترین قطعات نوت بوک شماست که با فشردن دکمه های آن به نوت بوک خود دستور می دهید. کیبرد از فلت، جای پیچ و دکمه تشکیل شده است. صفحه کلیدهای لپ تاپی هنگام فشردن دکمه‌ها، دستور ارسال شده را در زمان کمتری انتقال می‌دهند. کلیدهای این نوع از صفحه کلیدها نیز به نسبت مدل استاندارد از اندازه‌های کوچکتری برخوردارند.صفحه کلید وظیفه فرمان دادن به لپ تاپ را دارد که از تعدادی دکمه تشکیل شده است. صفحه کلیدها در مدل ها و اقسام گوناگون ساخته شده است. صفحه کلید یکی از مهمترین ابزارهای ورود اطلاعات درنوت بوک به شمار می رود. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس N43JQ را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسوس N43JQ

 

•    ابتدا لپ تاپ را خاموش و باطری یا آداپتور را خارج نمایید
•    بالای کیبرد 4 عدد خار تعبیه شده به وسیله یک جسم نوک تیز خارهارا به عقب بکشید و کیبرد را به صورت نیمه باز قرار دهید
•    ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و فلت کیبرد جدید را نصب نمایید سپس آداپتور را وصل و کیبرد جدید را تست نمایید
•    بعد از تست نوت بوک را خاموش و کیبرد را به ارامی روی دستگاه قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس N43JQ 

احتیاط نمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب می بیند و دقت نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود. 

سوالات متداول

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند

در صورت آسیب فیزیکی ، Keyboard Asus N43JQ شامل گارانتی نمی شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات