دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus X54

Keyboard Laptop Asus N53 Black کالای فوق کیبرد لپ تاپ ایسوس N53 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع کیبورد لپ تاپ N53 به کیبورد لپ تاپ ایسوس Asus N53SV مراجعه نمایید...
2,005,600 ریال
Keyboard Laptop Asus K52-K53-N61-UX50 Black کیبرد لپ تاپ Asus K52-K53-N61 دارای دو مدل فلت کیبرد می باشند که فقط لحاظ ظاهری با هم متفاوتند ولی از نظر عملکرد و کارایی باهم تفاوتی ندارند. روش تعویض کیبرد K52-K53-N61 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنی..
1,678,600 ریال
Keyboard Laptop Asus White K52 روش تعویض کیبرد K52 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد از قسمت بالا با خار به قاب C متصل است و کافیست به وسیله ابزاری، خارهای کیبرد را به آرامی به سمت بالا فشار دهید و صفحه کلید را از قاب C جدا کنید. * ..
2,114,600 ریال
کیبرد لپ تاپ ایسوس X54
نا موجود
Keyboard Laptop Asus X54 لپ تاپ Asus X54 دارای دو مدل کیبرد میباشد. لطفا قبل از خرید، کلیدهای روی کیبرد، شکل فلت پشت کیبرد، جای پیچ و تعداد خارها در دو سمت بالا و پایین کیبرد دستگاهتان را با Asus K52-K53-N61 مقایسه نموده وکالایی را که مشابه کیبرد مورد نظرتان میباشد را خرید نمایید. روش تعویض..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

کیبورد ایسوس X54

کیبرد یک  قطعه جانبی و ورودی است که به کاربر اجازه تایپ می دهد. این قطعه شبیه به ماشین تحریر می باشد که با استفاده از دکمه ها به حالت اهرم مکانیکی یا سوییچ الکترونیکی عمل می نماید. کیبرد ایسوس X54 از ( فلت ها، جای پیچ و دکمه ) تولید شده است. فلت کابلی است که به سوکت مادربرد متصل می شود ، هر کیبرد ممکن است 1 تا سه کابل فلت داشته باشد. جای پیچ همان محل قرار گرفتن پیچ هایی هستند که کیبرد را روی لپ تاپ نگه میدارند. دکمه کیبرد یکی از قطعات اصلی کیبرد می باشد. روی دکمه ها پوسته صفحه کلید قرار دارد که نویسه ها یا کاراکترها روی کلیدها حکاکی شده  که هرکدام از این دکمه ها مربوط به یک نماد نوشتاری است. شما می توانید قیمت خرید کیبرد ایسوس X54  را در این صفحه مشاهده نمایید.

آموزش روش تعویض کیبرد ایسوس X54

•   ابتدا باطری یا آداپتور را جدا نمایید
•   پشت لپ تاپ ( قاب کف ) دو عدد پیچ وجود دارد آن هارا باز نمایید و سپس خارهای بالای کیبرد را به وسیله ابزار مناسب به عقب ببرید و کیبرد را به صورت نیمه باز نگه دارید
•    ضامن نگهدارنده فلت را آزاد و فلت کیبرد جدید را نصب نمایید سپس آداپتور را وصل و کیبرد جدید را تست نمایید
•    بعد از تست نوت بوک را خاموش و کیبرد را به ارامی روی دستگاه قرار دهید

نکات تعویض کیبرد ایسوس X54 

احتیاط نمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب می بیند و دقت نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

سوالات متداول

خیر، اگر کیبرد دچار آب خوردگی شده باشد و دکمه های آن از کار بیفتد قابلیت تعمیر را ندارد و باید کیبرد جایگزین شود.

بهتر است که با دستمال نمناک آن را تمیز کنید زیرا مایعات باعث میشود که دکمه ها عملکرد خود را از دست بدهد.

در صورت آسیب فیزیکی ، کیبرد شامل گارانتی نمی شود.

فریم پلاستیکی میان دکمه های کیبرد می باشد که فضای میان دکمه ها را می پوشاند.

بله ، کیبرد لپ تاپ ایسوس X54 دارای 7 روز مهلت تست می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات