دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی الایت بوک HP EliteBook 2560P

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

کیبورد اچ پی 2560P

نوع دیگر از کیبوردهای رایج در بازار ، کیبوردهای لپ تاپی می باشد کیبوردهای لپ تاپی ، از کلیدهای با ارتفاع بسیار کم بهره مند گردیده است. بدلیل ارتفاع کم کلید کیبوردهای اچ پی 2560P ، انجام اموری همچون تایپ کردن با این کیبوردها بسیار راحت و لذت بخش می باشد.

خرید کیبرد اچ پی الایت بوک 2560P

کیبردهای اچ پی الایت بوک 2560P به صورت بافریم و بدون فریم به بازار ارائه می شود. شرکت افق برای کیبردهای شرکت خود یک هفته مهلت تست مرجوعی کالا را درنظر گرفته است. شما می توانید قیمت خرید کیبرد اچ پی الایت بووک 2560P را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگه داری کیبرد اچ پی الایت بوک 2560P 

ازجمله موارد پیشگیری خرابی کیبورد می توان به این موارد اشاره کرد از ریختن مایعات جلوگیری نمایید ، با صفحه کلید آرام و با ملایمت کار نمایید و در آخر به نظافت نوت بوک خود اهمیت دهید تا گردو غبار به کیبرد نرسد. همچنین از تمیزکردن کیبرد با مواد ضد عفونی کننده نیز خودداری فرمایید زیرا باعث اتصالی می شود.

نکات تعویض کیبرد اچ پی الایت بوک 2560P

توجه بفرمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت خم نشود زیرا باعث می شود سیم های ظریف داخل فلت آسیب ببیند و دکمه ها به خوبی عمل ننمایند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات