دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی انوی HP Envy 17-J

کیبرد لپ تاپ اچ پی ENVY 15-ENVY 17 مشکی اینتر کوچک و بدون فریم
نا موجود
کیبرد اچ پی ENVY 15-J در واقع کیبورد رابط خطوط فرمان کامپیوتر شما است. با کمک این ویژگی می‌توان در ویندوز حرکت کرد و بدون استفاده از موس برخی از کارهای ساده، همچون باز کردن فایل یا پاک کردن آن را انجام داد. کیبورد اچ پی ENVY 15-J به دلیل دسترسی آسان کاربران و تماس مستقیم با محیط اط..
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

کیبرد اچ پی Envy 17-J

کیبردهای اچ پی Envy 17-J شبیه به ماشین تحریر است که با استفاده از یک آرایش از دکمه‌ها به حالت اهرم مکانیکی یا سوییچ الکترونیکی عمل می کنند. از ویژگی های صفحه کلید می توان به داشتن تعداد زیادی کلید برای ورود اطلاعات اشاره کرد                    

خرید و قیمت کیبرد اچ پی Envy 17-J

کیبردهای اچ پی Envy 17-J با رنگ مشکی به بازار ارائه شده است. این سری از کیبردها به صورت بدون فریم دربازار به فروش می رسند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد اچ پی Envy 15-J را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگه داری کیبرد اچ پی Envy 17-J

ازنشستن گردوغبار روی کیبرد جلوگیری فرمایید تا با مشکلی مواجه نشوید. ازکشیدن دستمال خیس و استفاده از الکل و مواد ضد عفونی کننده برای تمیزکاری استفاده ننمایید زیرا کیبرد دچار اتصالی می شود. همچنین از ریختن مایعات روی کیبرد نیز جلوگیری فرمایید.

نکات تعویض کیبرد اچ پی Envy 17-J

توجه بفرمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت خم نشود زیرا باعث می شود سیم های ظریف داخل فلت آسیب ببیند و دکمه ها به خوبی عمل ننمایند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات