دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 14-N

کیبرد اچ پی Pavilion 14-D مشکی-بدون فریم روش تعویض کیبرد 14 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد به قاب کنار متصل است و برای تعویض آن نیاز است که دستگاه باز شود. ابتدا پیچ های قاب کف را باز کنید، تمام قطعات و پیچ هایی که نیاز است را باز ک..
2,321,700 ریال
کیبرد اچ پی Pavilion 14-N مشکی-با فریم روش تعویض کیبرد 14 * برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم. این کیبرد به قاب کنار متصل است و برای تعویض آن نیاز است که دستگاه باز شود. ابتدا پیچ های قاب کف را باز کنید، تمام قطعات و پیچ هایی که نیاز است را باز کنی..
1,896,600 ریال
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

14-N کیبرد اچ پی

کیبورد تقریبا همانند یک ماشین تحریر برای لپ تاپ می باشد. کیبورد اچ پی 14-N یک قطعه سخت افزاری در لپ تاپ می باشد که حرکات دست را به دیتای درون صفحه نمایشگر لپ تاپ تبدیل می نماید. کیبردهای لپ تاپی به دلیل داشتن کلید کیبرد کوتاه برای تایپ کردن بسیار مناسب می باشند.                                                           

14-N خرید کیبرد اچ پی پاویلیون

کیبردهای اچ پی 14-N با رنگ های سفید ومشکی در بازار به فروش می رسند. این سری از کیبردها به صورت با فریم وبدون فریم روانه بازار می شوند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد اچ پی 14-N را در این صفحه مشاهده نمایید.

14-N نکات نگه داری کیبرد اچ پی پاویلیون

توجه فرمایید از دستمال خیس ومایعات برای تمیزکردن کیبرد استفاده ننمایید همچنین از ریختن مایعات روی کیبرد جلوگیری نمایید. هنگام استفاده از کیبرد از ضریه زدن محکم برروی کلید کیبرد نیز خود داری فرمایید زیرا باعث شکستن کلیدها می شود. 

14-N نکات تعویض کیبرد اچ پی پاویلیون

دقت فرمایید درحین تعویض کیبرد جدید فلت خم نشود زیرا باعث می شود سیم های ظریف داخل فلت آسیب ببیند و دکمه ها به خوبی عمل نکنند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات