دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV6-2155DX

کیبرد اچ پی DV6-2155DX

در تعریف ساده‌ تر، اولین کاربرد کیبردها نوشتن متون گوناگون در کامپیوتر است. کلیدهای کیبورد اچ پیDV6-7000 با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند همین موضوع باعث شده است تا کیبوردهای لپ تاپی ، ابعاد کوچکتری نسبت به کیبوردهای معمولی داشته باشند

خرید و قیمت کیبرد اچ پی پاویلیون DV6-2155DX 

کیبردهای اچ پی پاویلیون DV6-2155DX دارای رنگ های سفید و مشکی می باشد که این سری از کیبردها به صورت بدون بک لایت به بازار ارائه می گردند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد اچ پی DV6-2155DX را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگه داری کیبرد اچ پی پاویلیون DV6-2155DX 

هنگام استفاده از کیبرد از ریختن مایعات جلوگیری نمایید ، سیستم را زیر فشار محاسباتی قرار ندهید ، با صفحه کلید آرام و با ملایمت کار نمایید و در آخر به نظافت نوت بوک خود اهمیت دهید تا گرد و غبار به کیبرد نرسد بهتر است دستمال هایی که برای تمیز کردن کیبورد استفاده می فرمایید ، بدون پرز و نسبتاً خشک باشند تا کیبرد دچار مشکل نشود. 

نکات تعویض کیبرد اچ پی پاویلیون DV6-2155DX

هنگام تعویض کیبرد جدید فلت را بدون خمیدگی نصب نمایید و احتیاط نمایید سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات