دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G0

450 G1 کیبورد اچ پی کیبورد استاندارد ، تنها شامل کلیدهای استاندارد می باشد. اکثر کیبوردهای استاندارد بر اساس طرح بندی QWERTY طراحی شده اند. کیبورد اچ پی پروبوک 450-G1 به دلیل دسترسی آسان کاربران و تماس مستقیم با محیط اطراف بسیار آسیب پذیر می باشد. 450 G1 خرید کیبرد اچ پی پروبووک کیبرده..
2,005,600 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

450 G0 کیبرد اچ پی

کیبورد یک دستگاه جانبی ورودی برای ورود اطلاعات می باشد. کیبورد های اچ پی 450-G0 یکی از از مهم ترین اجزا یک لپ تاپ به شمار می رود. بدون وجود کیبورد می توان گفت تقریبا نوت بوک عمل کرد خود را ازدست می دهد.

450 G0 خرید کیبرد اچ پی پروبووک

کیبردهای اچ پی پروبووک 450-G0 دارای رنگ مشکی می باشد و به صورت بافریم به بازارارائه شده است. این سری از کیبردها بدون بک لایت روانه بازار شده اند. شما می توانید قیمت خرید کیبرد اچ پی 450-G0 را در این صفحه مشاهده نمایید. 

450 G0 نکات نگه داری کیبرد اچ پی پروبووک

هنگام استفاده ازآن از ریختن مایعات روی کیبرد جلوگیری فرمایید زیرا باعث اتصالی می شود. سیستم را زیر فشار محاسباتی قرار ندهید ازنشستن گردو غبارروی کیبرد نیز جلوگیری فرمایید. هنگام تمیزکاری نیز از دستمال خیس استفاده ننمایید. 

450 G0 نکات تعویض کیبرد اچ پی پروبوک

هنگام عوض کردن کیبرد جدید مراقب باشید فلت آن تا و خم نشود و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد برخورد ننماید چون که باعث اتصالی می شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات