دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad E50-80

Keyboard Laptop Lenovo IdeaPad G50-70 with BLACK frameروش تعویض کیبرد G50-70* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.براي اين کار کافي است پيچ هاي کيبرد را از روي قاب D باز کنيد، ابزاري مانند پيچ گوشتي را داخل جاي پيچ هاي کيبرد وارد کنيد و با کمي فشا..
1,853,000 ریال
Keyboard Laptop Lenovo IdeaPad G50-70 with backlightروش تعویض کیبرد G50-70* برای نصب کیبرد باید دستگاه را خاموش کرده و برق و باتری را از دستگاه جدا کنیم.براي اين کار کافي است پيچ هاي کيبرد را از روي قاب D باز کنيد، ابزاري مانند پيچ گوشتي را داخل جاي پيچ هاي کيبرد وارد کنيد و با کمي فشار ..
4,163,800 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد لنوو E50-80

کیبورد یکی از قطعات مهم در لپ تاپ می باشد که شما جهت تایپ کردن اطلاعات خود بر روی نوت بوک ملزم به استفاده از آن می باشید. کیبورد لپ تاپ هم مانند سایر قطعات نوت بوک به دلیل دسترسی آسان کاربر و ارتباط مستقیم با محیط بیرون ممکن است دچار آسیب شود. در طراحی یا ساخت کیبورد ، اندازه فاصله بین دکمه ها و اندازه ی کیبرد مهم است.

خرید و قیمت کیبرد نوت بوک لنوو IdeaPad E50-80

برای خرید کیبرد نوت بوک به این که کیبرد با فریم و بدون فریم است توجه نمایید. منظور از فریم قابی است که ما بین دکمه های کیبرد قرار می گیرد. کیبرد Lenovo IdeaPad E50-80 از روی قاب C جایگذاری می گردد و نیز دارای فریم مشکی و نقره ای و بک لایت و همچنین بدون بک لایت می باشد. بک لایت(به نوری گفته می شود که باعث نور بخشیدن به کیبرد می شود که علاوه بر زیبایی به کار کردن با لپ تاپ در تاریکی کمک می نماید).

نکات نگهداری کیبرد لنوو آیدیاپد E50-80

هیچگاه با گذاشتن لیوان نوشیدنی‌ها کنار لپ‌تاپ‌ ریسک نکنید. یک لحظه غفلت شما باعث می شود تا نوشیدنی روی کیبرد لپ‌ تاپ بریزد. در بهترین حالت باید برای تعمیر هزینه ‌ی زیادی را بپردازید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات