دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo Ideapad Y480

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

کیبورد لنوو آیدیاپد Y480 

چه در حال نوشتن نامه و چه در حال محاسبه داده‌های عددی باشید ، صفحه کلید شما راه اصلی برای وارد کردن اطلاعات به لپ تاپ شماست. اگر کار شما تایپ کردن است ، یا نویسنده و تولید‌کننده محتوا هستید ، پس کی‌بورد لپ‌تاپ مهم‌ترین ابزار کار شما است و باید بتوانید به راحتی با کی‌بورد تایپ نمایید.

قیمت خرید کیبورد لنووآیدیا پد Y480

این کیبورد دارای فریم  و معمولا به رنگ مشکی می باشد. پشت کیبورد سه جای پیچ  برای محکم قرار گرفتن روی کیبرد قرار دارد. شما می توانید قیمت خرید کیبرد لنوو Y480 را در این صفحه مشاهده نمایید.

نکات نگهداری کیبورد لنوو آیدیا پد Y480 

کیبورد دارای 7 روز مهلت تست با لیبل گارانتی IranFSO می باشد. اگر کیبورد هنگام تعویض چسب خوردگی یا پارگی فلت یا مشکل فیزیکی پیدا کند شامل گارانتی نمی باشد. به هیچ عنوان اجازه ندهید مایعات روی سیستم بریزد ، با صفحه کلید ارام و با ملایمت کار نمایید ، به نظافت سیستم خود اهمیت دهید تا گردوغبار به اتصالات نرسد.

نکات تعویض کی برد لنوو آیدیا پد Y480 

احتیاط نمایید هنگام تعویض کیبرد جدید فلت آن تا و خم نشود زیرا سیم های ظریف داخل فلت آسیب میبیند و سینی فلزی زیر کیبرد با مادربرد تماس نداشته باشد زیرا باعث اتصالی می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات