دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کیبورد لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Z570

کیبرد لنوو B570کیبرد لپ تاپ ابزاری است که به وسیله آن کاربر می تواند با سیستم ارتباط برقرار نماید و داده های مورد نظر خود را به سیستم انتقال دهد. اگر کیبورد لبتاب دچار مشکل شود دیگر امکان استفاده وجود ندارد به همین دلیل یکی از قطعات مهم هر نتوبوک کیبورد آن می باشد. کیبرد لنوو بی 570 نیز جزو قطعا..
1,787,600 ریال
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

کیبورد لنوو آیدیاپد Z570 

صفحه کلید در واقع پل ارتباطی شما با لپ تاپ و عملکردتان است. چنانچه با کلیدهای تابعی ، ترکیبی و … صفحه کیبورد خود آشنا نباشید ، در رفع مشکلات سیستمی خود دچار مشکل خواهید شد. صفحه کلید سخت افزاری است که از آن برای ورود داده ها به لپ تاپ استفاده می شود. در کیبورد هر کلید یا دکمه دارای نمادی خاص است که بر روی آن ثبت شده است و عملکردی متناسب با نماد ثبت شده بر آن دارد.

خرید وقیمت کیبورد لنووآیدیا پد Z570

این کیبورد جزو دسته ی بافریم می باشد. پشت کیبورد سه جای پیچ برای محکم قرار گرفتن کیبرد روی نوت بوک قرار دارد. معمولا فریم های این نوت بوک مشکی ، نوک مدادی یا نقره ای می باشد. 

نکات نگهداری کیبورد لنوو آیدیاپد Z570 

کیبورد دارای 7 روز مهلت تست با لیبل گارانتی IranFSO می باشد. اگر کیبورد هنگام تعویض دچار چسب خوردگی یا پارگی فلت یا مشکل فیزیکی شود شامل گارانتی نمی باشد. گیر کردن خرده‌های مواد غذایی در زیر دکمه‌های کیبور هم از دیگر دلایل کار نکردن دکمه‌ها بوده و برای جلوگیری از این امر، بهتر است در حین کار با آن ، چیزی نخورید که برایتان دردسرساز شود.

نکات تعویض کیبرد لنوو آیدیا پد Z570 

هنگام نصب کیبورد حتما توجه داشته باشید که فلت بدون تا خوردگی یا شکستگی به برد متصل شود و قسمت فلزی پشت کیبورد به قسمت مادربرد اصابت نکند که باعث از کار افتادگی یا سوختگی لپ تاپ می شود.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات