دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قطعات لپ تاپ توشیبا ستلایت Toshiba Satellite C650

فلت تصویر توشیبا c655 فلت تصویر مداری است که در صفحه نمایش و در پائین آن قرار میگیرد. فلت تصویر توسط سوکت به صفحه نمایش و ماردبرد متصل میشود. فلت تصویر در واقع وظیفه انتقال داده از مادربرد به صفحه نمایش را بر عهده دارد.بسته به اینکه صفحه نمایش ال سی دی است یا ال ای دی نوع فلت تصویر متفاوت است. فل..
643,100 ریال
مادربرد توشیبا C650 مادربرد Toshiba Satellite C650 یک اجزای بسیار مهم در لپتاپ به حساب می آید و ساختار ظاهری یک مادربرد شامل مجموعه ای از قطعات الکترونیکی می باشد و اصلی ترین کار این بخش ارتباط بین قطعات می باشد. از این رو شناخت و برسی این قطعه بسیار ضروری است تا در صورت ایجاد اختلال در صدد رفع آ..
15,805,000 ریال
لولا لپ تاپ توشیبا Satellite C650
نا موجود
لولا C650 در دستگاه Toshiba satellite c650 ممکن است به هر دلیلی یا مطلوب نبودن وضعیت آن کابل فلت تصویر که در صفحه نمایش از کنار یکی از لولا ها میگذرد پاره شود و آسیب شدیدی را به دیگر قطعات مانند قاب ها و یا مادربرد در دستگاه توشیبا c650 به دنبال داشته باشد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در فلت شما ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات