دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مانیتور لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4750

LED Laptop 14.0_Normal 40Pin_Refur Dead pixel**ال ای دی Laptop 14.0_Normal 40Pin_Refur Dead pixel ممکن است شامل پیکسل ، هاله و یا لکه ی ریز باشند و در صورتی که پس از نصب ، تعداد پیکسل و هاله ی آن بیشتر شود ، شامل یک ماه گارانتی میباشد...
7,281,200 ریال
ال ای دی لپ تاپ 14.0 ضخیم براق 40 پین
نا موجود
LED Laptop Normal 40PIN 14.0 لازم به ذکر است برای تعویض کلیه LED و LCD ها، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و LED یا LCD تعویض شود.جهت تع..
ال ای دی لپ تاپ 14.0 GradeA ضخیم مات 40 پین
نا موجود
LED Laptop 14.0 Normal 40Pin TFT Refur Grade Aتوجه: ال ای دی های Grade A ال ای دی هایی هستند که دوباره نو شده اند و ظاهری کاملا نو دارند. از لحاظ عمر معمولا عمر کمتری به نسبت ال ای دی های نیو دارند و بیشتر به مشکل خط های افقی و عمودی به روی تصویر دچار می شوند. این ال ای دی ها دارای هاله ، لکه و ..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

ال ای دی ایسر 4750

یکی از قطعاتی که در لپ تاپ کاربرد بسیار مهمی دارد صفحه نمایش آن است.تمامی اطلاعات داخل لپ تاپ به وسیله ال ای دی نمایش داده میشود.ال ای دی ها تصاوریر را با کیفیت بالاتری نشان میدهد.

قیمت خرید مانیتور ایسر 4750

ال ای دی ایسر 4750 از نوع 40 PIN 14.0 ضخیم است.این مدل مانیتور رزولوشن HD را ساپورت میکند.این نکته را حتما مد نظر داشته باشید که برای تعویض مانیتور این مدل حتما نباید برند خود ال ای دی باشد بلکه شما میتوانید از برندهای دیگر هم استفاده کنید.شما میتوانید قیمت خرید ال ای دی ACER 4750 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات