دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مانیتور لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AU

ال ای دی اچ پی Pavilion 15-AU 

هر پنل نمایشگر از مجموعه‌ای از نقاط به نام پیکسل تشکیل شده است. هر چه تعداد پیکسل‌ها بیشتر باشد، به این معناست که جزییات بیشتر در نمایش نشان داده خواهد شد. نمایشگر‌ها از یک طول و یک عرض برخوردارند. در این طول و عرض تعداد زیادی از پیکسل قرار گرفته که با در کنار هم قرار گرفتن این پیکسل‌ها و روشن و خاموش شدن آن‌ها تصاویر با رنگ‌های مختلف بوجود می‌آید. هر چه تعداد بیشتری از پیکسل‌ها وجود داشته باشد کیفیت و وضوح بیشتری به دست می‌آید.

 

خرید و قیمت مانیتور اچ پی Pavilion 15-AU

ال ای دی که با این مدل سازگار می باشد از مدل15.6  نازک است که می تواند از نوع 30 پین و یا 40 پین باشد حتما این نکته را مد نظر داشته باشید برای این نوت بوک برندهای مختلفی وجود دارد که قابلیت سازگاری با صفحه نمایش لپ تاپ شما را دارد و همچنین ممکن است این مدل با پارت نامبرهای متفاوتی موجود باشد که مشخصات فنی آن ها با مدل ال ای دی لپ تاپ شما یکسان باشد بنابراین درصورتیکه صفحه نمایش لپ تاپ شما دچار مشکل و یا آسیب فیزیکی شد هنگام تهیه ال ای دی به این نکات توجه نمایید.

 

نحوه تعویض مانیتور لپ تاپ اچ پی 15AU

 


 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات