دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مانیتور لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-CS

ال سی دی لپ تاپ 14.1 GradeA ضخیم 30 پین WXGA
نا موجود
LCD Laptop 14.1 WXGA Normal 30Pin Refur Grade A **ال ای دی (LCD Laptop 14.1 Refur Grade A WXGA Normal 30Pin) 99% نیو (NEW) میباشد. این کالا هیچگونه هاله، خراش، شکاف، تراشه، پیکسل، نقاط تاریک و تغییر رنگ ندارد. لازم به ذکر است برای تعویض کلیه LCD ها، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان..
ال سی دی لپ تاپ 14.1 ضخیم 30 پین WXGA ریفر پیکسل دار
نا موجود
LCD Laptop 14.1_Normal 30Pin WXGA_Refur Dead pixel لازم به ذکر است برای تعویض کلیه LCD ها، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و LCD تعویض شود. جهت تعو..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

ال ای دی سونی VGN-CS 

صفحه های نمایشگر LED گران تر از صفحه های نمایشگر LCD می باشند و در عین حساسیت از کیفیت و وضوح بیشتری برخوردار است. عملکرد مانیتور به این شکل می باشد که ولتاژ و جریان الکتریکی را به تصویر، تبدیل و به کاربر امکان دیدن تصاویر را می‌دهد.

قیمت خرید مانیتور سونی VGN-CS

ال سی دی که با مدل SONY VGN-CS سازگار می باشد از مدل 14.1 30PIN ضخیم است. کوچکترین ضربه ها هم می تواند باعث آسیب دیدگی ال سی دی در لپ تاپ های سونی شود که همراه با علائمی بروز پیدا می‌کند. به این نکته توجه داشته باشید برای این نوت بوک برندهای مختلفی وجود دارد که قابلیت سازگاری با سونی VGN-CS را دارد. شما میتوانید قیمت ال سی دی سونی VGN-CS را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات