دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مادربرد لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion G62

مادربرد اچ پی G62           

مادربرد لپ تاپ HP Pavilion G62 یک هسته ی مرکزی در لپتاپ است و تراشه ها روی برد اصلی که مادربرد می باشد ، نصب می شوند و از جمله قطعات مهم نوت بوک به شمار می آید.

انواع سی پی یو مادربرد اچ پی پاویلیون G62           

سی پی یو مادربرد لپ تاپ اچ پی پاویلیون G62 دارای بردهای سبز و آبی میباشد :
سی پی یو مادربرد لپ تاپ اچ پی G62 هردو مدل آنها از نسل یک ( ARRANDALE ) می باشد که به لحاظ CPU به  دو نوعI5   ، i3 را ساپورت می نماید ، و به لحاظ  گرافیکی  دو نوع INTEL (بدون گرافیک) و AMD (ATI) آن موجود میباشد و حداکثر تا 1G را ساپورت مینماید.

نکات تعویض مادربرد اچ پی G62           

نکته : برای G62 برد سبز باید از پد مسی مناسب  بر روی گرافیک استفاده گردد.
در صورتی که مدل PM (با گرافیک) مادربرد اچ پی G62 موجود نباشد شما میتوانید مدل GM ( بدون گرافیک ) آن را خریداری نمایید. ولی حتما این نکته را در زمان خرید لحاظ نمایید که برای جایگزین مدل PM به جای GM حتما لازم است هیت سینک آن تعویض شود ، ولی برای جایگزین مدل GM به جای PM هیت سینک آن لازم به تعویض نمی باشد و فقط جای خالی گرافیک آن عایق گردد.

نکات خرید ال ای دی اچ پی G62            

نکته : ال سی دی هایی که با مادربرد اچ پی G62 سازگار می باشد از مدل LED 15.6 40 PIN ضخیم میباشد که شما می توانید قیمت خرید ال ای دی اچ پی G62 را مشاهده نمایید .

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات