دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

مادربرد لپ تاپ سونی وی جی ان Sony VGN-AR

Mainboard Laptop Sony VGN-AR_MS22_1P-006A500-8010_MBX-164 PMتوجه: پیشنهاد اکید می شود حتما برای تعویض مادربرد برای جلوگیری از آسیب آن ، فلت تصویر را تعویض نمایید. برای توضیحات بیشتر مقاله چرا فلت تصویر سالم لپ تاپ باید تعویض شود؟ را مشاهده نمایید.توجه: مادربرد "Sony VGN-AR_MS22_1P-006A5..
18,279,300 ریال
Bios Laptop Sony VGN ARبرای آشنایی بیشتر با مفهوم بایوس میتوانید مقاله آشنایی با Bios را مطالعه فرمایید...
0 ریال
مادربرد لپ تاپ سونی VGN-AR_M611_1P-0076501-8010_MBX-176_MBX-188 گرافیک دار
نا موجود
Mainboard Laptop Sony VGN-AR_M611_1P-0076501-8010_MBX-176_MBX-188 PMتوجه: پیشنهاد اکید می شود حتما برای تعویض مادربرد برای جلوگیری از آسیب آن ، فلت تصویر را تعویض نمایید. برای توضیحات بیشتر مقاله چرا فلت تصویر سالم لپ تاپ باید تعویض شود؟ را مشاهده نمایید.توجه: مادربرد "Sony VGN-AR_M611_..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

مادربرد سونی VGN-AR

مادربرد لپتاپ SONY VGN-AR پل ارتباطی بین سایر اجزای نوت بوک است که تمام قطعات را در یک نقطه به هم متصل می کند و بخش اصلی لپ تاپ به حساب می آید که در صورت اختلال لپتاپ به درستی کار نمی کند.

 مادربرد لپ تاپ سونی وی جی ان AR دارای دو پارت مختلف mbx-164 و mbx-176 می باشد.

سی پی یو مادربرد نوت بوک سونی وی جی ان VGN-AR

سی پی یو مادربرد لپ تاپ سونی وی جی ان AR از نسل CORE 2 DUO می باشد و گرافیک آن از دو نوع GEFORCE (NVIDIA) و INTEL ( بدون گرافیک ) می باشد و حداکثر تا 512M را ساپورت میکند.

نکات مهم تعویض مادربرد سونی AR

در صورتی که مدل PM ( با گرافیک ) مادربرد سونی VGN-AR موجود نباشد شما میتوانید مدل GM ( بدون گرافیک ) آن را خریداری نمایید. ولی حتما این نکته را در زمان خرید لحاظ نمایید که برای اینکه مدل PM را به جای GM جایگزین نمایید ، حتما لازم است هیت سینک آن تعویض شود ، ولی برای جایگزین مدل GM به جای PM هیت سینک آن لازم به تعویض نمی باشد و فقط جای خالی گرافیک آن عایق گردد.

نکته: در دستگاه سونی VGN-AR دارای دو پارت MBX-164 و MBX-176 میباشد. در هنگام تعویض مادربرد حتما به پارت درج شده بر روی مادربرد دقت نمایید زیرا قابل جایگزینی نیستند.

خرابی متداول دستگاه سونی VGN-AR

شکستگی لولا و خرابی چیپ گرافیک از مشکلات رایج در دستگاه سونی VGN-AR میباشد.

نکات خرید ال ای دی سونی VGN-AR

نکته: ال سی دی هایی که با مادربرد سونی VGN-AR سازگار است از مدلLCD 17.0 30PIN WXGA میباشد که شما می توانید قیمت خرید ال ای دی سونی VGN-AR را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

ابتدا از CRT تصوير گرفته شود اگر تصوير داشت، فلت و ال اي دي بررسي شود در صورت حل نشدن ايراد ، رم و CPU چک شود.

ابتدا با فلت، ال سی دی و های ولتاژ دیگر چک شود.

ابتدا از سلامت هارد و تنظیمات بایوس خود اطمینان حاصل نمایید و سپس با تبدیل هارد دیگر بررسی نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات