دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5742

DC Jack Acer FS201 جک برق لپ تاپ ایسر FS201 در دو رنگ زرد و سبز موجود می باشد که تاثیری در عملکرد کالا ندارد در هنگام تهیه جک برق باید به نکاتی نظیر شکل ظاهری، محل قرارگیری و شکل پایه های آن و هم چنین ابعاد و اندازه آن توجه نمایید. در صورتی که رنگ کالا برای شما مهم میباشد در توضیحات سفارش قید نما..
239,800 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

جک برق acer aspire 5742       

جک شارژرacer aspire 5742 لپ تاپ این‌گونه است که با سیم به مادربرد متصل می‌شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود داردرنگ سیم های کابل سوکت شارژ بسیار اهمیت دارد. تعویض این نوع جک برق، بسیار آسان است. اندازه این سوکت 1.7* 5.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن ایسر می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق ایسر 5742 را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک یو اس بی acer aspire 5742   

پورت acer aspire 5742 برای انتقال داده و اطلاعات بین نوت بوک و سایر وسایل جانبی، دستگاه های الکترونیکی و... استفاده می شود.دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. پورت یو اس بی رابط بین دستگاه و سایر دستگاه و اطلاعات خارجی می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک یو اس بی ایسر 5742 مشاهده نمایید.

جک برق با کابل acer aspire 5742        

جک شارژلپ تاپ acer aspire 5742 بصورت کابلی می باشد یا همراه کابل است یا خیردر صورت وصل کردن کابل به جک یا کابل اگر متصل است باید حتما رنگ های سیم چک شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. تعویض این نوع جک برق، بسیار آسان است. اندازه این سوکت  1.7* 5.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن ایسر می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق ایسر 5742 را مشاهده نمایید.

جک هدفون acer aspire 5742

جک هدفون acer aspire 5742 که جک ۳/۵ میلیمتری نیز نامیده می‌شود، دارای ده پایه می باشد. این پورت، از جمله پورت‌هایی است که حین انتقال صدا، کیفیت آن را دچار مشکل نمی‌کند و صدا را به صورت استریو منتقل می‌کند. شما می توانید قیمت خرید جک هدفون ایسر 5742 را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5742

برای تعویض برد یو اس بی لپتاپ ایسر 5742 در قدم اول باید تمام پیچ های قاب کف را طبق تصویری که مشاهده میشود باز نمایید.

در گام بعدی سوکت های کیبرد و درایو را جدا نمایید. 

در این قسمت فلت تاچ پد ، فلت برد سوییچ ، سوکت اسپیکر را جدا نموده و قاب C را آزاد نمایید.

 

در گام آخر قفل سوکت را به عقب بکشید و فلت را جدا نمایید و پیچ یو اس بی را باز نمایید.   

نحوه تعویض جک برق لپتاپ ایسر 5742

برای تعویض جک برق لپ تاپ ایسر 5742 در قدم اول باید تمام پیچ های قاب کف را طبق تصویری که مشاهده میشود باز نمایید.

و در گام بعدی سوکت های کیبرد و درایو را جدا نمایید.

در این قسمت فلت تاچ پد ، فلت برد سوییچ ، سوکت اسپیکر را جدا نموده و قاب C را آزاد نمایید.

در این قسمت 3 عدد پیچ فن را باز نموده و سوکت فن را جدا مینماییم.

و در گام آخر پیچ های لولا در سمت چپ را باز نموده  و جک برق را آزاد وسوکت را از سمت مادربرد جدا نمایید.


 
 
 
 
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات