دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5750

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

جک هدفون acer aspire 5750    

جک هدفون acer aspire 5750 که جک ۳/۵ میلیمتری نیز نامیده می‌شود، دارای ده پایه می باشد. این پورت، از جمله پورت‌هایی است که حین انتقال صدا، کیفیت آن را دچار مشکل نمی‌کند و صدا را به صورت استریو منتقل می‌کند. شما می توانید قیمت خرید جک هدفون ایسر5750 را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک یو اس بی acer aspire 5750       

جک یو اس بی نوت بوک acer aspire 5750 معمولا آسیب دیدگی آن به گونه ای است که امکان ترمیم آن وجود ندارد.این جک دارای 9 پایه پشت می باشد که برای دیتا است و 4 پایه از کنار که نگهدارنده جک می باشد و روی مادربرد لحیم می شود.برای تعمیر جک یو اس بی لپ تاپ ایسوس، باید لحیم کاری بلد باشید. علاوه بر آن، باید ساختار دستگاه را به خوبی بشناسید و به آن تسلط کامل داشته باشید. اگر مهارت کافی در این زمینه ندارید، به هیچ عنوان دست به لپ تاپ نزنید و تعمیر یا تعویض این قطعه را به یک تعمیرکار مجرب محول نمایید. شما میتوانید قیمت خرید جک یو اس بی ایسر 5750 را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک برق با کابل acer aspire 5750          

جک شارژacer aspire 5750 لپ تاپ که با سیم به مادربرد متصل می‌شود.روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. کارایی آن ورود جریان برق به نوت بوک می باشد تعویض این نوع جک برق، بسیار آسان است. اندازه این سوکت 3*5.4 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن ایسر می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق ایسر اسپایر 5750 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات