دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسر تراول میت Acer Travelmate 4150

جک پاور FS042اگر لپ تاپ شما صرفا با انرژی ذخیره شده در باتری ، قادر به تامین انرژی لپ تاپ است یا در حین اتصال به جریان برق شهری ناگهان لپ تاپ خاموش می شود یا به طور کلی روشن نمی شود ، به سلامت جک برق شک کنید. یک جک برق سالم ، قادر به تامین انرژی به صورت ثابت است. یعنی اگر جریان برق قطع و وصل می ..
261,600 ریال
جک یو اس بی 003این جک USB مخصوص USB2 می باشد و زبونه داخلی آن به سمت بالا می باشد. دارای 6 پایه است که 4 پایه از پشت به مادربرد لحیم می شود و چهار پایه در کناره های آن برای حفظ موقعیت جک بر روی مادربرد قرار داده می شود این پورت ها نسبت به پورت های نوع سوم از سرعت و عملکرد پایین تری برخوردار بودن..
316,100 ریال
جک یو اس بی 005جک USB 005 برای انتقال داده و اطلاعات بین کامپیوتر و سایر وسایل جانبی ، دستگاه های الکترونیکی و ... استفاده می شود. دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و 4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. از این درگاه همچنین می توان برای انتقال انرژی الکتریکی مانند شارژر نیز استفاده نمو..
239,800 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

جک یو اس بی ایسر 4150 

جک acer teravelmate 4150 USB برای انتقال داده و اطلاعات بین کامپیوتر و سایر وسایل جانبی، دستگاه های الکترونیکی و... استفاده می شود.دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. از این درگاه همچنین می توان برای انتقال انرژی الکتریکی مانند شارژر نیز استفاده نمود و در وسایل گوناگونی مانند موس، کیبورد، دستگاه های تلفن همراه، کامپیوتر و... استفاده می شود. شما میتوانید قیمت خرید جک یو اس بی ایسر 4150 را مشاهده نمایید.

جک برق ایسر 4150

نوت بوک acer teravelmate 4150 سوکت شارژ آن بصورت کابلی همراه با کابل یا بدون کابل هستند. در جک های کابلی رنگ سیم ها و سوکت انتهایی که به مادربرد جا می خورد بسیار مهم می باشد. اندازه این سوکت  1.7* 5.5 میلی متر می باشد کابل آداپتور آن ایسر می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق ایسر 4150 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات