دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسوس Asus K42JR

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

جک برق ایسوس K42JR   

جک برق asus K42JR که به آن نرمال روی برد آبشاری می گویند شامل 5پایه می باشد که یک پایه آن در پشت جک قرار داد که مربوط به دیتا است و 4 پایه آن از کنار که روی مادربرد لحیم کاری می نمایند. کابل آداپتور آن نرمال سرکج  و اندازه آن2.5* 5.5 میلی مترمی باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق ایسوس K42JR را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک یو اس بی ایسوس K42JR   

جک یو اس بی K42JR asus دارای دو نوع پورت می باشد .که یک نوع آن 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و 4 پایه از کنار که نگهدارنده جک است و روی مادربرد لحیم کاری می نمایند. متصل کننده های یو اس بی اشکال و اندازه های مختلفی دارند و برای انتقال داده و اطلاعات میان رایانه و دستگاه‌های جانبی و گاهی تامین برق شارژ استفاده می‌شود. قیمت خرید جک یو اس بی ایسوس K42JR را در این صفحه مشاهده نمایید.

جک یو اس بی ایسوس k42jr  

جک یواس بی k42jr asus دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و 2 پایه از کنار که روی مادربرد لحیم کاری می نمایند. وظیفه آن انتقال داده و اطلاعات میان رایانه و دستگاه‌های جانبی و گاهی تامین برق شارژ استفاده می‌شود. قیمت خرید جک یو اس بی ایسوس K42JR را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات