دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ ایسوس Asus N551ZU

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

جک برق ایسوس N551ZU

جک برق Asus N551ZU لپ تاپ این‌گونه است که با سیم به مادربرد متصل می‌شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. اندازه این سوکت 2.5* 5.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن نرمال سرکج می باشد.       

جک برق ایسوس N551ZU

جک برق Asus N551ZU کابلی می باشد که انتهای آن ب یک سوکت متصل می شود . کابل آداپتور آن نرمال سرکج و اندازه آن 2.5* 5.5 میلی مترمی باشد. جک برق در اثر استفاده مکرر روزانه و گاهی کشیده شدن کابل شارژر یا ضربه  به  فیش شارژر آسیب می بیند. 

جک یو اس بی ایسوس N551ZU

جک یو اس بی Asus N551ZU دارای 9 پایه در پشت که مربوط به دیتا است و 4 پایه از کنار که نگهدارنده جک می باشد و روی مادربرد لحیم می نمایند. این پورت از نوع usb3 می باشد و نسبت به ورژن قبلی در زمینه های سرعت، عملکرد، مدیریت انرژی و پهنای باند پیشرفت داشته است. 

جک یو اس بی ایسوس N551ZU

جک هدفون Asus n551zu اطلاعات صوتی تبادل می‌شود. در لپ تاپ های قدیمی‌تر، 2 پورت یعنی پورت هدفون و پورت میکروفون وجود داشت که جک هدفون به رنگ های مختلفی وجود دارد در لپ تاپ های جدید، این دو پورت در یک پورت تعبیه‌ شده‌اند که به آن جک 3.5 میلی‌ متری صدا نیز میگویند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات