دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 6400

جک پاور FS454جک شارژ FS454 لپ تاپ این گونه است که با از طریق پایه ها بر روی مادربرد لحیم می شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. تعویض این نوع جک برق ، بسیار آسان است زیرا با لحیم کردن روی برد کارش آغاز می شود. ورودی جریان برق از قسمت جک پاور انجام می شود. این جک د..
436,000 ریال
جک یو اس بی 005جک USB 005 برای انتقال داده و اطلاعات بین کامپیوتر و سایر وسایل جانبی ، دستگاه های الکترونیکی و ... استفاده می شود. دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و 4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. از این درگاه همچنین می توان برای انتقال انرژی الکتریکی مانند شارژر نیز استفاده نمو..
250,700 ریال
جک یو اس بی لپ تاپ 003
نا موجود
جک یو اس بی 003این جک USB مخصوص USB2 می باشد و زبونه داخلی آن به سمت بالا می باشد. دارای 6 پایه است که 4 پایه از پشت به مادربرد لحیم می شود و چهار پایه در کناره های آن برای حفظ موقعیت جک بر روی مادربرد قرار داده می شود این پورت ها نسبت به پورت های نوع سوم از سرعت و عملکرد پایین تری برخوردار بودن..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
سوالات متداول

جک برق، رابط بین آداپتور و مادربرد میباشد که وظیفه ولتاژ رسانی به برد را برای روشن شدن دستگاه و شارژ باطری برعهده دارد که قطعی و یا اتصالی آن سبب روشن نشدن دستگاه و یا عدم شارژ باطری میشود.

هنگام تعویض جک USB باید به بالا یا پایین بودن زبانه داخل جک و تعداد پایه های لحیمی آن دقت نمایید.

در صورتی که بر روی مادربرد لحیم شده باشد، خیر. ولی در صورت لحیم نشدن دارای یک هفته مهلت تست میباشند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات