دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ دل وسترو Dell Vostro 1015

جک یو اس بی 003.1Aجک یو اس بی نوت بوک 003.1A برای انتقال داده و اطلاعات بین نوت بوک و سایر وسایل جانبی ، دستگاه های الکترونیکی و ... استفاده می شود. دارای 4 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و 4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. پورت USB رابط بین دستگاه و سایر دستگاه و اطلاعات خارجی می باشد. ..
228,900 ریال
جک یو اس بی 003این جک USB مخصوص USB2 می باشد و زبونه داخلی آن به سمت بالا می باشد. دارای 6 پایه است که 4 پایه از پشت به مادربرد لحیم می شود و چهار پایه در کناره های آن برای حفظ موقعیت جک بر روی مادربرد قرار داده می شود این پورت ها نسبت به پورت های نوع سوم از سرعت و عملکرد پایین تری برخوردار بودن..
316,100 ریال
جک پاور FS218جک های لپ تاپ بخش‌های ورودی لپ تاپ ها محسوب می‌شوند که سایر لوازم و قطعات جانبی به آن متصل شده و ارسال و دریافت اطلاعات از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد. جک لپ تاپ با نام‌های دیگری مانند (پورت لپ تاپ و سوکت لپ تاپ) نیز شناخته می‌شود. جک‌های لپ تاپ بر روی..
850,200 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

جک یو اس بی دل 1015

پورت های USB نقس بسیار کلیدی در اتصال لوازم جانبی در لپ تاپ را دارند.این پورت ها مانند قطعات دیگر در استفاده مکرر و نادرست ممکن است خراب شوند.شما میتوانید قیمت خرید جک USB DELL 1015 را در این صفحه مشاهده نمایید.این سوکت از مدل USB2 هست که شامل 4 پایه پشت که برای دیتا است و 4 پایه کنار که روی مادربرد لحیم میشود.

جک برق دل 1015

جک برق لپ تاپ یکی از آسیب پذیر ترین قطعات لپ تاپ است که ممکن است به راحتی مثلا با اشتباه زدن آداپتور خراب شود و بشکند.شما میتوانید قیمت خرید جک برق DELL 1015 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات