دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

جک ، سوکت شارژر و USB لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AB

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

15-AB جک برق با کابل اچ پی

جک شارژلپ تاپ hp pavilion 15-ab بصورت کابلی می باشد یا همراه کابل است یا خیردر صورت وصل کردن کابل به جک یا کابل اگر متصل است باید حتما رنگ های سیم چک شود. روی مادربرد لپ تاپ هم یک سوکت برای اتصال این جک برق وجود دارد. تعویض این نوع جک برق، بسیار آسان است. اندازه این سوکت 3* 4.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن اچ پی سر آبی سوزن دار سرکج می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق اچ پی 15-ab را مشاهده نمایید.

15-AB جک یو اس بی اچ پی

جک hp pavilion 15-ab USB برای انتقال داده و اطلاعات بین کامپیوتر و سایر وسایل جانبی، دستگاه های الکترونیکی و... استفاده می شود. دارای 9 پایه از پشت که مربوط به دیتا است و4 پایه که روی مادربرد لحیم کاری می شود. از این درگاه همچنین می توان برای انتقال انرژی الکتریکی مانند شارژر نیز استفاده نمود و در وسایل گوناگونی مانند موس، کیبورد، دستگاه های تلفن همراه، کامپیوتر و... استفاده می شود. شما میتوانید قیمت خرید جک یو اس بی اچ پی 15-ab را در این صفحه مشاهده نمایید.   

15-AB جک برق اچ پی

جک برق hp pavilion 15-ab جکی بصورت کابلی می باشد که می تواند همراه با کابل یا بدون کابل در صورتی که کابل همراه آن نبود برای متصل کردن نباید از هر کابلی استفاده کرد باید حتما تعداد سیم ها باید متطابق سیم قبلی باشد. اندازه این سوکت 3* 4.5 میلی متر می باشد و کابل آداپتور آن اچ پی سر آبی سوزن دار سرکج می باشد. شما میتوانید قیمت خرید جک برق اچ پی 15-ab را مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات